Öğretmeni bıçaklayan öğrenci serbest bırakıldı

Eskişehir'de kendisini dövdüğünü öne sürdüğü öğretmeni 40 yaşındaki İlhami Öner'i okulda bacağından bıçakla yaralayan meslek lisesi öğrencisi 18 yaşındaki V.T. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Öğretmeni bıçaklayan öğrenci serbest bırakıldı

Yunusemre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin 3'üncü kat koridorunda dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, iddialara göre Sıhhi Tesisat Bölümü 11'inci sınıf öğrencisi V.T. ile öğretmen İlhami Öner'i bıçakla sol bacağından yaraladı. Öğretmen Öner, ambulansla kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi acil servisinde ayakta tedavisi yapılıp taburcu edildi.

Polis tarafından gözaltına alınan V.T., öğretmen İlhami Önder'in bir hafta önce kendisini sigara için dövdüğünü söyledi. Olay günü okul koridorunda karşılaştığı öğretmen İlhami Öner ile bu nedenden dolayı tartıştığını, araya başka öğrencilerin de girdiğini belirten V.T., çıkan arbedede öğretmenin bıçakla yaralandığını, ancak onu kendisinin bıçaklamadığını öne sürdü. V.T. bugün sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!