Oğlumun kirasını ben veriyorum çünkü...

Bülent Arınç oğluyla ilgili iddialara, "Oğlum bir iş yerinde ücretle çalışıyor. Maaşı yetmediği için evinin kirasını da ben veriyorum." dedi.

Oğlumun kirasını ben veriyorum çünkü...

 

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Washington temaslarının ikinci gününde kentin en önemli düşünce kuruluşlarından Carnegie Endowment'ta yaptığı konuşmada önemli açıklamalar yaptı.

"ŞU ANDA GÖREVİME DEVAM EDİYORUM"

Arınç'ın Başbakan Erdoğan'ın kızlı-erkekli öğrenci evlerine düzenleme getirileceği açıklamasını yalanlamasının ardından, Başbakan sözlerinin arkasında durmuş ve Ak Parti'nin iki kurucu lideri arasında bir gerginlik yaşanmıştı. TRT'ye verdiği bir mülakatta Başbakan Erdoğan'dan bu konuda bir açıklama beklediğini belirten Arınç, Washington'da Başbakan Erdoğan'ın bu talebi karşıladığını söyledi. 

Arınç, Başbakan Erdoğan ile olan ilişkisinin ne durumda olduğu sorusuna "Talebimi karşıladı. Nasıl karşıladığı, ne yaptığımız bırakın bizde kalsın. Şu anda görevime devam ediyorum" şeklinde yanıt verdi.

"OĞLUMUN KİRASINI BEN VERİYORUM"

Sanal alemde kişilik haklarına yönelik saldırılara vurgu yapan Arınç "Bilişim teknolojisinde öyle gelişmeler oldu ki... İnsanlar yurt içinden de yurt dışından da birtakım bilişim teknolojileri yoluyla yönlendirilebiliyor. İnternet âlemi, sanal âlem o kadar sınırsız ve o kadar sorumsuz bir hale geldi ki, kişilik haklarına saygı gösterilmiyor. İnsanların özel hayatlarına giriliyor. Yalanlar, hakaretler uçuşuyor. Mesela daha ilk günde, 'Bülent Arınç'ın oğlu oraya yapılacak AVM'nin ortağı, bu yüzden hükümet bunlara tepki gösteriyor'. Benim bir tane oğlum var. Bir işyerinde ücretle çalışıyor. Üstelik iki tane de çocuğu oldu. Maaşı yetmediği için evinin kirasını da ben veriyorum" dedi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!