Nusret, bu kez de onun etini tuzladı

Sosyal medyada paylaştığı videolarla dünya çapında ünlenen kasap ve şef Nusret Gökçe, Dubai'deki restoranında, Rusya'ya bağlı Çeçenistan'ın lideri Ramzan Kadirov'u ağırladı.

Nusret, bu kez de onun etini tuzladı

Facebook'ta paylaşılan bir videoda, 'Salt Bae' olarak da tanınan Gökçe'nin, Dubai'deki Nusr-Et restoranında ağırladığı Kadirov'un masasına geldiği ve sosyal medyada ünlenmesine sebep olan kendine has vücut hareketleriyle Çeçen lider için et parçalarını dilimlediği görülüyor.

Son dokunuş olarak kestiği et parçalarını alametifarikası olan bir hareketle tuzlayan restoran sahibi Gökçe, bu dilimlerden birini bir bıçağın ucuna yerleştirerek Kadirov'un ağzına götürüyor.

​Facebook'ta yapılan yorumlardan birinde ironik bir dille, "Görüşüne bakılacak olursa (Çeçenistan'ın başkenti) Grozniy'de de Nusret Gökçe'nin restoranı açılacak" denildi.

Öte yandan Kadirov, Nusr-Et restoranında yemek yiyen ilk lider değil. Daha önce Venezüella lideri Nicolas Maduro'nun, ülkesinde ekonomik kriz yaşanırken İstanbul'daki lüks Nusr-Et restoranında yemek yemesi tepkilere yol açmıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!