Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

NURGÜL YEŞİLÇAY GÖNLÜNÜ KİME KAPTIRDI

Nurgül Yeşilçay, gönlünü Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'e kaptırdı.

NURGÜL YEŞİLÇAY GÖNLÜNÜ KİME KAPTIRDI

Eşi Cem Özer'den tek celsede boşanan Nurgül Yeşilçay, gönlünü Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'e kaptırdı. Bebek'te bir barda bira içen ikili, eğlenceye Yeşilçay'ın evinde devam etti. Mithatcan, kendisinden 5 yaş büyük oyuncu için 'Hastasıyım ben onun' dedi


YOLDA KOL KOLA YÜRÜDÜLER
43 gün önce 5 yaşındaki çocuğunun babası Cem Özer'den boşanan Nurgül Yeşilçay'ın sürpriz aşkı... Sezen Aksu'nun besteci oğlu Mithat Can Özer'le Bebek'te k

ol kola görüntülenen Yeşilçay, 'Yeni bir aşk mı doğuyor?' şeklindeki sorulara 'Bilmiyorum. Bakıyoruz yani...' diye yanıt verdi. Önce 'Hava almaya çıktık' diyen Özer ise 'Hastasıyım ben onun' dedi. Kol kola yürüyen ikili, gecenin sonunda Nurgül Yeşilçay'ın Bebek'teki evine gitti.
29 yaşındaki Mithatcan Özer'in, 35 yaşındaki Nurgül Yeşilçay'la yakınlaşması, sözlerini yazdığı 'Lolita' şarkısını akıllara getirdi.

'35'İNDE LOLİTA'YI YAZMIŞTI

Popçu Berkay'ın seslendirdiği şarkının 'Aman tanrım, o ne biçim manita / 35'inde lolita / Kıracaksan kır kalbini / O daha neler görmüştür / Senin benim gibi kimi gömmüştür' şeklindeki sözleri dikkat çekmişti.

Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, sevgilisi caz şarkıcısı İlhem'le tatilde böyle yakalanmışt 

NURGÜL YEŞİLÇAY GÖNLÜNÜ KİME KAPTIRDI
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!