NTV'den CNN Türk'e flaş transfer!

CNN Türk'ün yeni Haber Müdürü belli oldu.

NTV'den CNN Türk'e flaş transfer!

Doğan Yayın Grubu'nun Demirören Grubu'na satışının ardından Kanal D ve CNN Türk'teki değişim devam ediyor.

Demirören Medya Grubu'na satıldıktan sonra CNN Türk'te hareketli günler yaşanmaya başlanmıştı. Bir taraftan büyük çaplı değişim devam ederken, diğer taraftan da çıkışı verilen isimlerin yerine yeni transferler yapılıyor.

CNN Türk Haber Müdürü Ali Obuz'un yerine de NTV'den bir transfer gerçekleştirildi. 8 yılı aşkın süredir NTV'de Haber editörü olarak görev yapan Cem Saçar, CNN Türk'ün yeni Haber Müdürü oldu. Saçar, önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren yeni kanalında işbaşı yapacak.

Cem Saçar kimdir?

Mesleğe 1995 yılında Show TV'de yayınlanan Yıldırım Çavlı ile Temiz Eller programında muhabir olarak adım atan Cem Saçar 1997 yılında NTV'ye geçti. Burada 3 yıl süreyle muhabir olarak görev alan Saçar, daha sonra Kanal D'ye transfer oldu. 2 yıl süren bir mesainin ardından 2002 yılında katıldığı Show TV kadrosunda editör-muhabir olarak çalıştı.

2004 yılında Tuncay Özkan'ın sahibi olduğu Kanaltürk'e geçen Saçar, burada 4 yıl Haber Müdürlüğü yaptı. 2010 yılında NTV'yle anlaşan Saçar 8 yılı aşkın süredir kanalda editörlük görevindi bulunuyordu.

Bahçeşehir Üniversitesi'nde Medya ve İletişim dersleri veren deneyimli isim geçtiğimiz yıl Los Angeles'da ilki gerçekleştirilen Hollywood Türk Film Festivali'nin de kurucuları arasında yer alıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!