Nilüfer'de 'ikinci bahar' şenliği

Nilüfer Belediyesi, kişisel bakım ve ev hizmeti verdiği yaşlılarla piknikte bir araya geldi. Pikniğe katılan yaşlılar mangal keyfinin yanı sıra söyledikleri şarkılarla moral depoladı.

Nilüfer'de 'ikinci bahar' şenliği


Nilüfer Belediyesi tarafından kişisel bakım ve ev hizmeti verilen yaşlılar için Kent Orman'ında düzenlenen piknik renkli görüntülere sahne oldu. Mangal başında temiz havanın keyfinin çıkaran yaşlılara, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'de eşlik etti. Yaşlılarla uzun süre sohbet eden Bozbey, onların sıkıntılarına ortak oldu. Yaşlıları el üstünde tutmak için yoğun çaba gösterdiklerini ifade eden Bozbey, yardım ve desteğin aksamadan süreceğini söyledi. Bozbey, Nilüfer Belediyesi olarak güç kaybına uğrayan yaşlıların evlerine kadar hizmet götürüldüğünü kaydederek, tüm olanakların onlar için seferber edildiğini de sözlerine ekledi.
Nilüfer Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürü Gül Günaydın ise, sekiz aydan bu yana yaşlı ve engellilere ev ve kişisel bakım hizmeti verildiğini hatırlatarak, "Maddi durumlarına bakılmaksızın talep eden herkese hizmet veriyoruz. Bu çalışmalarımız daha da artacaktır. belediye olarak sağlanan bu hizmete hiçbir ücret talep etmiyoruz. Proje tüm Türkiye'ye örnek olacaktır" diye konuştu.
Pikniğe katılan yaşlılar mangal keyfinin yanısıra, temiz havada şarkı ve türküler söyleyerek moral depoladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!