Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Bursada Bugün'ü ziyaret etti

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursada Bugün'ü ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal ve çalışanlarla bir araya geldi. Başkan Bozbey, medyanın tarafsız olmasının ve halkı bilgilendirme işlevinin önemine değinerek, Bursada Bugün Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'a yayın hayatında başarı dileklerini iletti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Bursada Bugün'ü ziyaret etti

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursada Bugün'ü ziyaret ederek çalışanlarla buluştu.

Bozbey, medyanın dördüncü kuvvet olmasının altını çizdi, "Basının en önemli tarafı özgür olması gerekliliği ve halkı doğru bilgilendirme konusunda son derece ciddi bir araç. Sosyal medya ve internet yayıncılığının önemi de son yıllarda oldukça artmış durumda" dedi.

Başkan Bozbey'e ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getiren Bursada Bugün Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal da özellikle gençlerin bilgiyi artık internetten aldığını söyleyerek, "Gençler artık okumuyor deniliyor ancak aslında okuma oranları çok artmış. Tabii ki bu dijitaldeki okuma. Önceki zamanlarda roman, aksiklopedi okuma vardı. Şimdi öyle değil. İnsanlar iki tık ile bir çok bilgiye ulaşıyor ve bilgi ile ilgili tüm detayları öğreniyorlar" şeklinde konuştu.

Ziyaretin ardından Başkan Bozbey Bursada Bugün çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!