Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem, CHP'nin Nilüfer mahalle temsilcileriyle buluştu

CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, partisinin Nilüfer'deki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Erdem, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç ile yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda, mahalle temsilcilerinin çalışmalarını çok önemsediğini söyledi.

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Erdem, CHP'nin Nilüfer mahalle temsilcileriyle buluştu

Siyasi partilerin demokratik rejimlerin vazgeçilmez unsurları olduğunu belirten Erdem, ''Mensubu olduğumuz Cumhuriyet Halk Partisi de Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulduğu günden itibaren bu ülkenin birleştirici unsuru olmuş, cumhuriyetin, demokrasinin koruyucusu olan bir partidir" dedi.

CHP'yi diğer partilerde ayıran en temel özelliğin, her üyesinin halkının refah seviyesinin artması, kişi hak ve özgürlüklerinin genişlemesi gibi konularda karşılıksız emek harcaması olduğuna dikkati çeken Erdem, şunları kaydetti:

"Mahalle temsilcileri olarak bugüne kadar aynı hassasiyetler doğrultusunda, hiçbir beklenti içine girmeden halka sadece doğruları anlatmak, bulunduğunuz bölgelerdeki toplum kesimlerinin bilinçlenmesi için yoğun çaba harcadınız, partimizin sokaklara değen eli oldunuz. Bu çabalarınızdan dolayı hepinizi tek tek kutluyorum. Bildiğiniz üzere 31 Mart'ta yerel yöneticilerin belirlenmesi için sandık başına gidilecek. Bu seçimlerde Nilüfer Belediye Başkan Adaylığı görevi tarafıma verildi. Bu kapsamda başlattığımız seçim çalışmalarımız devam ediyor. Temposu artacak bu çalışmalarımızın başarıya ulaşmasında sizlerin de katkısı önemli rol oynayacak.''

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!