Neymar için son karar verildi!

Adı yaklaşık iki yıldır transfer söylentilerini süsleyen Neymar için Santos kendisine yapılan teklifleri kabul etti.

Neymar için son karar verildi!

Yaklaşık iki yıldır dünya transfer borsanının önemli aktörlerinden olan Neymar'ın ayrılması artık neredeyse an meselesi. Bütün bu süreçte Brezilyalı futbolcusunu satmayacağını söyleyen Santos yaptığı bir açıklama ile futbolcusuna gelen iki teklif olduğunu ve futbolcunun kabul etmesi halinde kendilerinin satmaya hazır olduğunu söyledi.

Santos Kulübü'nün resmi internet sitesinde şöyle bir açıklama yaptı:"Gelen teklifler ve oyuncunun mevcut kontratı düşünüldüğü zaman futbolcumuzu satmaya karar verdik. Kendisinin temsilcileri ile bir görüşme yapılacak ve kendisi son kararını verecek."

Santos Kulübü'nün kabul ettiği teklifler ise Barcelona ve Real Madrid'e ait. Neymar ise Esportiva Gazetesi'ne yaptığı açıklamada Real Madrid ve Barcelona'yı kast ederek "İki kulüp de benimle ilgilendiği için gurur duyuyorum" dedi.

Neymar'ın Barcelona ile Real Madrid arasındaki tercihini birkaç gün içinde yapması bekleniyor.

Daha önce çıkan haberlere göre seçime girecek olan Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in istediği dört futbolcudan biriydi. Aynı zamanda Neymar'ın adı iki yıldır sıklıkla Barcelona ile de anılıyordu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!