Neymar için son karar verildi!

Adı yaklaşık iki yıldır transfer söylentilerini süsleyen Neymar için Santos kendisine yapılan teklifleri kabul etti.

Neymar için son karar verildi!

Yaklaşık iki yıldır dünya transfer borsanının önemli aktörlerinden olan Neymar'ın ayrılması artık neredeyse an meselesi. Bütün bu süreçte Brezilyalı futbolcusunu satmayacağını söyleyen Santos yaptığı bir açıklama ile futbolcusuna gelen iki teklif olduğunu ve futbolcunun kabul etmesi halinde kendilerinin satmaya hazır olduğunu söyledi.

Santos Kulübü'nün resmi internet sitesinde şöyle bir açıklama yaptı:"Gelen teklifler ve oyuncunun mevcut kontratı düşünüldüğü zaman futbolcumuzu satmaya karar verdik. Kendisinin temsilcileri ile bir görüşme yapılacak ve kendisi son kararını verecek."

Santos Kulübü'nün kabul ettiği teklifler ise Barcelona ve Real Madrid'e ait. Neymar ise Esportiva Gazetesi'ne yaptığı açıklamada Real Madrid ve Barcelona'yı kast ederek "İki kulüp de benimle ilgilendiği için gurur duyuyorum" dedi.

Neymar'ın Barcelona ile Real Madrid arasındaki tercihini birkaç gün içinde yapması bekleniyor.

Daha önce çıkan haberlere göre seçime girecek olan Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in istediği dört futbolcudan biriydi. Aynı zamanda Neymar'ın adı iki yıldır sıklıkla Barcelona ile de anılıyordu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Kiraz Mevsimi 4. bölüm full izle, 25 Temmuz 2014 Diğer Yarım 6. bölüm full izle, 25 Temmuz 2014 Ulan İstanbul 6. bölüm fragmanı izle Kocamın Ailesi 4. bölüm full izle, 24 Temmuz 2014 Kardeş Payı 20. bölüm full izle (Kardeş Payı 20. bölüm fragmanı) 24 Temmuz 2014 Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle Güzel Köylü 5. bölüm full izle, 23 Temmuz 2014 Ruhumun Aynası 3. bölüm full izle, 22 Temmuz 2014 Güllerin Savaşı 3. bölüm full izle, 22 Temmuz 2014 Güllerin Savaşı 3. bölüm fragmanı izle Güneşi Beklerken 54. bölüm fragmanı izle (Güneşi Beklerken finali) Ulan İstanbul 5. bölüm full izle, 21 Temmuz 2014 Kaçak Gelinler 5. bölüm full izle, 21 Temmuz 2014 Seksenler 116. bölüm full izle, 18 Temmuz 2014