Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Netflix, dışarı çıkanları kaçırmak için sokak panolarından spoiler veriyor

Koronavirüsle mücadele için 'evde kal' kampanyasına destek sunan ABD merkezli çevrimiçi platformu, sokağa çıkan fanatik izleyicilerine 'ceza kesiyor'. Dışarıdaki oyunbozanlara karşı sokak panolarına asılan afişlerle Netflix dizilerinin sürprizleri bozuluyor.

Netflix, dışarı çıkanları kaçırmak için sokak panolarından spoiler veriyor

Koronavirüs pandemisi nedeniyle dünya çapında giderek daha çok insanın evde kalması Netflix'e erişimde sorunlar yaşatsa da, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu 'evde kal' kampanyasına destek için en popüler dizilerinin kritik sahnelerini sokak panolarına verdiği ilanlarla açıklamaya başladı. 

'Olağanüstü bir önlem alıyoruz'

Kampanyayı duyuran bir video yayımlayan ABD merkezli çevrimiçi platformu, "Bazıları dışarı çıkıp dağıtmanın sorun olmadığını düşünerek hepimize oyunbozanlık yapıyor. Öyleyse biz de olağanüstü bir önlem alıyoruz: En sevilen Netflix şovlarının sürprizini bozuyoruz" dediği videoda da sürprizbozan (spoiler) ayrıntılara yer verdi. 

'Eğer virüs dışarı çıkmanızı durduramıyorsa'

"Toplanma yerlerindeki sokak panolarını güncel Netflix yayınlarından sürprizbozanlarla dolduracağız. Eğer virüs sizin dışarı çıkmanızı durduramıyorsa, sürprizbozanlar durduracak" sözleriyle evde kalmayanlara meydan okuyan platform, özellikle 'tren istasyonları ve otobüs duraklarındaki panolarda sürpriz bozuculuk yaparak insanları toplu taşıma araçlarına binmeden önce iki kez düşünmeye çağırdığını' belirtti. 

Kampanya için #StayTheFuckHome etiketini kullanan Netflix'in entrikasını açık ettiği orijinal dizileri arasında 'Stranger Things', 'Love is Blind', 'Narcos', 'Money Heist' gibi en popülerleri de var.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!