Netflix 9 sezon süren komedi dizisini iptal etti!

Netflix, 1975 ve 1984 yılları arasında dokuz sezon yayınlanan One Day at a Time komedi dizisini günümüze uyarlayarak izleyicilerle buluşturmuştu. Üçüncü sezona giren dizinin ilk bölümü 6 Ocak 2017'de yayınlanmıştı.

Netflix 9 sezon süren komedi dizisini iptal etti!

Son bölümü ise bundan tam beş hafta önce yayınlanan komedi dizisi için Netflix'den kötü haber geldi. İzleyicilerden gelen olumlu tepkilere rağmen, izleyici sayısının yetersiz olduğu belirtilerek dizinin iptal edildiği açıklandı.

Netflix One Day at a Time dizisini iptal etti!

Dizi için başka bir yayıncı arayışının başladığı belirtilirken, dizinin kadrosunda Todd Grinnell, Justina Machado, Isabella Gomez, Stephen Tobolowsky ve Rita Moreno gibi isimlerin yer aldığını belirtmek isteriz.

En önemlisi ise günümüz uyarlamasını, 1970'li yıllarda olduğu gibi Norman Learüstleniyor. Küba kökenli bir Amerikan ailesinin odak noktası olduğu dizide, eski bir asker olan ve eşinden boşanan Penelope'nin günlük hayatı konu alınıyor.

İki çocuğuyla yeni hayatına alışmaya alan kadının hikayesini anlatan bu diziye tamamen komedi yapımı demek yanlış olacaktır. Kahkaka efektlerinin yer aldığı One Day at a Time komik espiri ve diyaloglar içeriyor olsa da, tamamen komedi beklentisi ile yaklaşmak sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!