MUYAD'da kongre coşkusu! Başkan Sahip Keçici güven tazeledi

Mudanya ve Köyleri Dayanışma Derneği (MUYAD) , olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut başkan Sahip Keçici'nin güven tazelediği kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

MUYAD'da kongre coşkusu! Başkan Sahip Keçici güven tazeledi

HABER:BURCU SEKMEN KAMERA:SEFA BALABAN

MUYAD üyelerinin çoğunluklu katıldığı kongrede CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, , Milli Savunma Eski Bakanı Turhan Tayan, Nilüfer Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Mustafa Bozbey ile AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, Bursa Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Recep Altepe, Özel Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'ın yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve iş dünyasından çok sayıda isimde yer aldı.

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın yaptığı konuşmada, "İkinci olağan kongrenin hayırlı olmasını diliyoruz. Sahip abimiz bu işi hiç bir karşılık beklemeden içinden gelerek yapıyor. Umarım bundan sonrada bugüne kadar olduğu gibi Mudanya'da hayırlı işlere vesile olur"dedi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise sivil toplum kuruluşlarının destekçisi olduklarını ve her zaman desteklenmeleri gerektiğine dikkat çekti. 

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal da ilçeye katkılarından dolayı Sahip Keçici'ye teşekkür ederken bundan sonraki süreçte iş birliği içinde olacaklarını ve Mudanya için mücadele edeceklerinin mesajını verdi. Coşku ve birlik havasında geçen kongre sonunda MUYAD Başkanı Sahip Keçici, derneğe katkılarından dolayı protokole teşekkür paketlerini takdim etti.

Kongrede teşekkür konuşması yapan Başkan Sahip Keçici, "MUYAD olarak yardıma muhtaç ailelere gıda ve sağlık yardımı, birçok camimizin bakım ve onarımı, geniş katılımlı sünnet şöleni, çocuklarımız için okullarımıza spor malzemeleri dağıttık. Ramazan ayı boyunca erzak yardımlarımız gerçekleşti. Biz Mudanyalıların her zaman yanındaydık bundan sonra da MUYAD olarak sosyal faaliyetlerimize tüm hızımızla devam edeceğiz. Bizden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesine, Özel Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Kopal'a ve tüm siyasi, tüzel kişilere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" diye konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!