Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Mustafa Ceceli Simav'ı salladı

Son üç yılda 5'in üzerinde 4 büyük deprem ve 30 bini aşkın artçı sarsıntının kaydedildiği Kütahya Simav'ı bu kez deprem değil müzik alanında son yılların en iyi çıkış yapan ünlü pop müzik sanatçısı Mustafa Ceceli salladı.

Mustafa Ceceli Simav'ı salladı

27 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında bu yıl 80. gerçekleştirilen Geleneksel Simav Panayırı etkinlikleri kapsamında Belediyenin düzenlediği açık hava konserinde sahne alan Mustafa Ceceliye vatandaşlarda eşlik ederek moral buldu.
Depremler yüzünden psikolojileri iyice bozulan Simavlılar Mustafa Cecelinin seslendirdiği şarkılarla moral buldu.
Zaman zaman Ceceliye eşlik eden Simavlılar kendilerini böyle bir ortam hazırladığı için Belediye Başkanı Kasım Karahan'a teşekkür etmeyi ihmal etmedi.
Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan ve birbirinden güzel şarkılarıyla 10 bine yakın vatandaşı coşturan Mustafa Ceceli'ye Belediye Başkanı Kasım Karahan konser sonunda Simav'a has el dokuma ipek halı hediye ederek teşekkür etti.
Konsere başlamadan önce hayranlarına seslenen Ceceli," Allah kimseye bir daha böyle acılar yaşatmasın. Sizin depremlerde çektiğiniz acıları bizlerde yüreğimizde hissettik. Hepinize geçmiş olsun" dedi.
Bir ara şarkı söylemeyi keserek davul başına geçen ünlü pop müzik sanatçısı Ceceli bu alanda da ne kadar marifetli olduğunu kanıtladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!