Murat Yıldırım: Dizi yapmayı istiyorum!

Nişantaşı'nda Faslı eşi Elbani ile görüntülenen oyuncu, şehirden uzaklaşıp doğa ile iç içe olmak için Beykoz'a taşındıklarını anlattı. Yıldırım önümüzdeki sezon dizi yapmayı istediğini belirtti.

Murat Yıldırım: Dizi yapmayı istiyorum!

Oyuncu Murat Yıldırım, restore ettirdikten sonra 16 milyon TL ödeyerek taşındığı Beykoz'da bir site içindeki lüks evi, eşi İmane Elbani'ye hediye olarak aldığını söyledi. 

Kısa süre önce taşındıkları Nişantaşı'nda Faslı eşi Elbani ile görüntülenen oyuncu, şehirden uzaklaşıp doğa ile iç içe olmak için Beykoz'a taşındıklarını anlattı. Cep telefonlarına bakarak bir adres arayan ikili görüntülendiklerini anlayınca objektiflere gülümseyerek poz verirken, Yıldırım önümüzdeki sezon dizi yapmayı istediğini belirtti. Yıldırım, son dönemde ekrandan kalkan yüksek bütçeli dizilerle ilgili bir soru üzerine "Türkiye'de olabilecek durumlar herkesin başına gelebilir, gayet normal" cevabını verdi.

Oyuncu, geçen yıl dünya evine girdiği eşi İmane Elbani'nin hamile olmadığını da yinelerken, Nişantaşı'ndan taşındıklarının hatırlatılması üzerine ise "Evet biraz şehirden uzaklaşmak istediğimiz için oraya yerleştik. O evi eşime hediye aldım" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!