Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Mudanya'nın köylerinin yolları için hummalı bir çalışma var"

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Mudanya'ya bağlı köylerdeki yol yapım ve genişletme çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü anlatan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Mudanya İlçe Başkanı Kadir Kahraman, "Daha önce konuyla ilgili yetkililerin dikkatini çektiğimiz 1 buçuk kilometrelik Dedeköy yolunun yol genişletme ve iyileştirme çalışmaları da bunlardan birisi" dedi.

 ''Mudanya'nın köylerinin yolları için hummalı bir çalışma var''

Dedeköy yol genişletme çalışmaların da yerinde incelemelerde bulunan Başkan Kahraman; "Bahar aylarında başlattığımız girişimler neticesinde, yaz aylarında Mudanya'ya bağlı 33 köyümüzün yollarla ilgili sorunlarının giderilmesi için çalışmalar başlamış durumda. Bunlardan birisi de Dedeköy'ü ana yola bağlayan 1 buçuk kilometrelik yolun genişletme ve iyileştirme çalışmaları oldu. Köy muhtarı Ali Osman Baycam'dan aldığımız telefon sonrası biz de yönetici arkadaşlarımızla birlikte çalışmaları yerinde incelemek üzereye buraya geldik. Kısa süre sonra çalışmaların tamamlanacağı bilgisini yetkililerden aldık" dedi.

 

KAHRAMAN: "BAŞBAKANIN TEMSİLCİSİ OLARAK GÖREVİM VATANDAŞA HİZMET"

 

İlçe başkanı olarak öncelikli görevinin Mudanya'ya hizmetlerin halkın talepleri doğrultusunda ve hızlı bir şekilde gitmesini sağlamak olduğunu dile getiren Başkan şunları söyledi: "Genelde ve yerelde iktidar olan partinin ilçe başkanı olarak halkın taleplerinin hızla yerine getirilmesi için konuyla muhatap kamu kurum ve kuruluşları arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlamak benim ve ilçe yönetiminin ana görevidir. Bizler de başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın Mudanya'da ki ilk temsilcisi olarak vatandaşa hizmet görevimizi sürdürüyoruz. Yeri gelmişken köy yollarımızın iyileştirilmesinde verimli çalışmalar yapan karayolları çalışanları ve kardeşlik proje çerçevesinde Mudanya'ya büyük katkı koyan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye teşekkür etmek istiyorum."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!