Muavin şoför, yolcular rezil oldu (ÖZEL HABER)

Bursa'dan İstanbul'a giden Şehirler arası yolcu firmasında şaka gibi bir olay yaşandı. Bursa'dan hareket eden otobüs, Gebze'de mola verdi. Şoför burada araçtan ayrıldı, yerine muavin geçti. Acemi şoför direksiyondayken araç arıza yapınca olan yolculara oldu.

Muavin şoför, yolcular rezil oldu (ÖZEL HABER)

SEFA BALABAN / BURSADABUGUN
Fıkra gibi olan olay Gebze otobanında yaşandı. Bursa'dan İstanbul'a hareket eden bir yolcu firmasının şoförü araç Gebze'de mola verdikten sonra bilinmeyen bir sebepten dolayı aracı terk etti. İddialara göre araçta yedek şoför olmadığı için otobüsün muavini direksiyona geçti. Acemi şoför Gebze'den çıkarken araç arıza yaptı. Bunun üzerine yolcular beklemeye başladı, firmadan yeni araç istendi.

3 saat sonra yeni araç geldi ancak bu sefer de arıza yapan araç sistem kitlediği için bagajları açılmadı. Bavulları arıza yapan araçta kalan yolcular bu sefer de sistemin açılmasını bekledi. Uzun uğraşlar sonucu bagaj açılmayınca firma tarafından bavulların daha sonra sahiplerine ulaştırılacağı söylendi. Mağdur yolcular bavulsuz bir şekilde yeni gelen araç ile yollarına devam etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!