Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

MODEF, Valencia Fuarından daha kaliteli

İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, düzenledikleri MODEF Fuarı'nın İspanya'nın Valencia şehrinde düzenlenen fuardan daha kaliteli olduğunu ileri sürdü.

MODEF, Valencia Fuarından daha kaliteli

20-24 Eylül 2011 tarihleri arasında Valencia'da düzenlenen Habitat Valencia 2011 Modern Mobilya Fuarı'nı İnegöl'den bir heyetle ziyaret ettiklerini belirten Başkan Özcan Ayhan, "İnegöl mobilyasının gerek kalitesi, gerekse tasarımıyla İspanya'daki fuarda sergilenen ürünlere göre daha modern, kaliteli ve zengin olduğunu gördük. Senede iki defa düzenlediğimiz MODEF Fuarı da ürün çeşidi ve organizasyon bakımından Valencia'dan daha ileri. Bu vesileyle İnegöl mobilya üreticilerini bir kez daha kutlamak isterim. Ancak her şeye rağmen fuarda aradığını bulan firma sahiplerinin olduğunu gördük" dedi.
İspanya gezisinin 2011 yılında oda olarak yurt dışına düzenlemiş oldukları 3. gezi olduğunu vurgulayan Özcan Ayhan, gerek fuar ziyareti, gerekse Valencia şehrinin güzelliklerini gezme imkanı bulduklarını kaydetti.
Valencia ANİME Mobilyacılar Derneği yetkilisi Fdo Amporo Bertomeu ile fikir alışverişinde bulunduklarını ve karşılıklı katalog alışverişi yaptıklarını anlatan Ayhan, "Gezimiz KOSGEB tarafından yüzde 50 oranında geri dönüşüm destekli gerçekleştirildi. KOSGEB tarafından verilen destek sayesinde gezilere ilgi artıyor" diye 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!