MMO Bursa'dan Akan'a ziyaret

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan'a nezaket ziyareti yaptı.

MMO Bursa'dan Akan'a ziyaret

Ziyarete, MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mart, MMO Bursa Şube Saymanı Feridun TetikMMO Bursa Şube Müdürü Serdar Sönmez katıldı.

Karbonmonoksit zehirlenmeleri ve hastanelerdeki yangın denetimleri konularında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette, MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mart, karbonmonoksit zehirlenmelerinde alınması gereken önlemlerin ve yapılması gereken güncellemelerin çok önemli olduğunu ve karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı uzun yıllardır yürütülen ortak çalışmaların sürdürülmesinin yararlı olacağını ifade etti.

Hastanelerde yangın güvenliği denetimlerinin sürekli hale getirilmesinin altını çizen Mart, daha önce Valilik ile birlikte yapılan yangın denetimi çalışmaların önemini belitti.

Bursa'da sağlık yatırımları hakkında bilgilendirme yapan, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, hastanelerdeki yangın güvenliği denetimleri hakkında, Bursa'da 18 yeni hastane yapıldığını ve bu hastanelerin yangın güvenliği göz önüne alınarak yapıldığını belirterek, son yıllarda sağlık yapılarında yapılan iyileştirmeler hakkında bilgi verdi.

Bu yönde yapılan çalışmaları desteklediklerini ifade eden Mart, kent sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarda, kurumsal işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

Karşılıklı niyetlerin dile getirildiği ziyarette Dr. Özcan Akan, MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!