MMO Bursa, çocukların umutlarını yeşertti

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi tarafından düzenlenen, Ziya Gökalp İlkokulu 4/E Sınıfı öğrencilerinin hazırladığı "Umudum Şehrim Fotoğraf Sergisi" izlenime sunuldu.

MMO Bursa, çocukların umutlarını yeşertti

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Fuaye Alanı'ndaki serginin açılışında konuşan MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Düşünceli,  Ziya Gökalp İlkokulu 4/E sınıfı öğrencileriyle bir araya gelmekten mutlu olduklarını ifade etti.

Çocukları sanatla buluşturmanın önemini belirten Düşünceli, MMO Bursa Şubesi olarak, birçok kültür sanat etkinliği düzenlediklerini ve 30 çocuğun şehirlerindeki umutlarını yansıttıkları fotoğraf sergisinin, geleceğin mühendisleri, mimarları, şehir plancıları, doktorları, öğretmenleri ve fotoğrafçıları ile buluşmanın çok değerli olduğunu söyledi.

Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi olarak, güzellikler yaratarak, insanca yaşam için çaba sarf ettiklerini söyleyen Düşünceli, çocukların güzelliklere layık olduğunu ve bu güzellikleri hak ettiklerini söyledi.

Düşünceli, çocukların objektifinden umutlarını aktardıkları "Umudum Şehrim Fotoğraf Sergisi"ne fotoğraflarıyla katılan Ziya Gökalp İlkokulu 4/E sınıfı öğrencilerini ve sınıf öğretmeni Şebnem Yokuş'u çalışmalarından dolayı kutlayarak, çocuklara yaz tatilinde bol bol oyun oynamalarını ve kitap okumalarını tavsiye etti.

MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu tarafından çocuklara, teşekkür belgeleri ve hikâye kitapları hediye edilerek, toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Çocukların umutlarını yansıttığı fotoğraf sergisi, 08 Haziran'a kadar BAOB Fuaye Alanı'nda izlenime açık olacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!