Mısırlı gazeteciler Yıldırım'a hayran kaldı

Mısır'dan gelen bir grup basın mensubu, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'i ziyaret etti. Mısır ile Türkiye arasındaki ilişkilerin her alanda ilerlediğini ifade eden Keskin, "Mısırlı yerel yöneticiler ile iş birliğine açığız" dedi.

Mısırlı gazeteciler Yıldırım'a hayran kaldı

Yıldırım Belediye binasına gelen 15 kişilik Mısırlı medya mensupları, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'in brifingini dinledi. İstanbul'dan sonra Bursa'ya gelen Mısırlı ziyaretçiler, Yıldırım ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yıldırım'daki vatandaşlar için yeni projeler ürettiklerini belirten Keskin, sosyal sorumluluk projelerine de önem verdiklerini ifade etti.

"MISIRLI YEREL YÖNEİCİLER İLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ"
Mısırlı gazeteciler, Yıldırım Belediyesi'nin yaptığı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Ziyaretin sonunda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Keskin, bir gazetecinin 'Mısır'daki yerel yöneticilerle iş birliği yapmak ister misiniz?" sorusuna ise, "Mısır ile yerel yönetim alanında iş birliği halindeyiz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır programına ben de davet edidim. Daha önce ziyarete gelen İskan Bakan Yardımcısı El Emin ve Yeni Kahire Belediye Başkanı Müh. Kemal Esseyit Fehmi ile görüşeceğim. Hedefimiz Yıldırım'a ve Yıldırımlılar'a en iyi hizmeti vermek. Belediye bütçesinden para çıkmadan çeşitli yöntemlerle hayata geçirdiğimiz projelerimiz bir çok belediye tarafından örnek alınıyor. Bu konuda Mısır'daki yerel yöneticiler ile iş birliği yapmaya hazırız" diye cevapladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!