Mısır İzleme Masası kuruldu

Ekonomi Bakanlığı bünyesinde, Mısır'da yaşanan gelişmelere ilişkin Mısır İzleme Masası kuruldu.

Mısır İzleme Masası kuruldu

Mısır'da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının, sorularını yanıtlamak ve karşılaştıkları sorunları tespit etmek üzere Ekonomi Bakanlığı bünyesinde "Mısır İzleme Masası" oluşturuldu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Mısır'da yaşanan siyasi ve toplumsal gelişmelerden dolayı işadamları, ihracatçılar ve nakliye firmalarının doğrudan bilgi temin edebilecekleri bir telefon hattı ve e-posta adresi tahsis edildi.

Mısır İzleme Masası ile "444 43 63" telefon numarasından ve "misirmasasi@ekonomi.gov.tr" adresinden irtibat kurulabilecek. Firma yetkilileri, Mısır İzleme Masası için tahsis edilen telefon numarasını 24 saat arayabilecek.

Mısır İzleme Masası vasıtasıyla firmalardan gelen bilgiler, ilgili birimlere aktarılacak ve ihracatçılar, işadamları ve nakliye firmalarının bu süreçten mağdur olmaması için gereken tedbirlerin alınmasında kullanılacak.

Ayrıca  9 Temmuz Salı günü saat 10.00'da Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever başkanlığında ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların iştiraki ile bir toplantı gerçekleştirilecek. Söz konusu toplantıda, firmaların yaşadığı sıkıntılar ele alınacak, ayrıca gelecek dönemde neler yapılacağı konusunda bir yol haritası oluşturulacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!