Miniklerden yogolu ve danslı ders başı

Bursa'da özel bir okul, eğitim öğretim yılını yogoyla açtı. Yaklaşık 150 birinci sınıf öğrencisi eğitim hayatlarına yogo ve dansla başladı.

Miniklerden yogolu ve danslı ders başı

Bursa'nın Bademli Mahallesi'nde faaliyet gösteren özel bir okul, bir ilke imza atarak yeni başlayan öğrencilerine yogo yaptırdı. İlk kez okulla tanışan minikler ise yogo ile eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğunu yaşadı. Okulun bahçesinde toplanan 1. sınıf öğrencileri yogo öğretmeni eşliğinde yapılan hareketleri tekrarladı. Öğrencilerin mutluluğuna zaman zaman veliler de ortak oldu.

OKULUN KURUCUSU ÇOCUKLAR İLE COŞTU
Okulun kurucusu Emine Örnek de yogo ve sabah jimnastiğine katıldı. Minik öğrencilerin mutluluğunu, onlarla birlikte yaşayan Örnek, hareketleri zorlanmadan yaptı. Eğitim kurumunun 14. senesine girdiğini ifade eden Emine Örnek, "Bu sene 1. sınıflarımıza yaklaşık 150 öğrencimiz ders başı yaptı. Bir hafta sürecek oryantasyon çocuklarımızın okulu daha çok sevmelerini sağlayacak. Birinci sınıfların alt yapısını ana okulundan gelen öğrencilerimiz oluşturuyor. Bu da çocukların okula alışmasında kolaylık
sağlıyor. Bugün çocuklarda büyük bir heyecan var, hepsinin kalbi çarpıyor, bizim de kalbimiz çarpıyor. Onun için heyecanlarını paylaşıyoruz. Okulu sevmeleri, severek öğrenmeleri çok önemli. Bunun için yogo eğitimi ile başladık. Yogo kan dolaşımını hızlandırıyor ve gelişimi sağlıyor" dedi.
Eğitim hayatına yogo ile başlayan minik öğrenciler daha sonra derse girdi. 

Miniklerden yogolu ve danslı ders başı Miniklerden yogolu ve danslı ders başı Miniklerden yogolu ve danslı ders başı Miniklerden yogolu ve danslı ders başı
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!