Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Milyoner'in o sarışını ünlü olma hayalinden vazgeçmiyor

O sarışın iş başında..

Milyoner'in o sarışını ünlü olma hayalinden vazgeçmiyor

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında TBMM sorusunu bilemeyen siyaset bilimci olarak günlerce konuşulan Gözde Umay Dalkalı, manşetlere çıkarak popüler olma hayalinden vazgeçmiyor.
YARIŞMACININ ARKADAŞI
Geçtiğimiz hafta arkadaşıyla Aziz Yıldırım ve Samet arasındaki diyaloğun taklidini yaparak adından söz ettiren ve manşetlere çıkmayı başaran Dalkalı, yine Milyoner yarışmasıyla gündeme geldi. Ancak bu kez yarışmacı olarak değil, yarışmacının arkadaşı olarak adından söz ettirdi. Çünkü Dalkalı'nın kendisini gibi sarışın arkadaşı da yine kendisi gibi basit bir soruyu bilemedi ve 2. soruda elendi.

O DA YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ'NDE
Çıkmaz ayın son Çarşambası cümlesindeki "Çarşamba'nın" sorulduğu soruya ´Perşembe´ olarak cevap veren yarışmacı, Gözde gibi Yeditepe Üniversitesi'nde okuyor..

Yarışma sonrası Gözde Umay Dalkalı'nın Twitter hesabından kendisine yazılan "Abi bi insan katıldığı yarismanin sunucusundan daha populer ise o kisiye bi dizide başrol verilmesinin zamani gelmis demektir :))" tweet'ini rt etmesi, akıllara Dalkalı'nın meşhur olmak, dizilerde oynayabilmek için bu yollara başvurduğu sorusunu getiriyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!