Milli Pazar'dan pırlantalı açılış

Şube açılışlarını hız kesmeden sürdüren Milli Pazar, Beşevler şubesinin ardından Millet Mahallesi'nde gerçekleştirdiği açılış ile şube sayısını 28'e çıkardı.

 Milli Pazar'dan pırlantalı açılış

Bin 200 metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan Millet Mahallesi şubesinin açılış kurdelesini Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, MUSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Esgin, Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç, Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç kesti. Açılışlarında çekilişle verdiği pırlanta yüzük geleneğini Millet Mahallesi şube açılışında da bozmayan Milli Pazar, çekilişle 5 talihliye pırlanta yüzük hediye etti.

 

Bursa perakende sektörünün köklü markalarından biri olan Milli Pazar, arka arkaya gerçekleştirdiği şube açılışlarıyla istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Milli Pazar, önceki gün açılışı gerçekleştirilen Beşevler şubesinin ardından bin 200 metrekare kapalı alanda sahip 28. şubesini Millet Mahallesi'nde Bursalılar'ın hizmetine sundu. Mehter Takımı eşliğinde gerçekleşen görkemli açılışın kurdelesini Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, MUSİAD Bursa Şube Başkanı Hasan Çepni, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Esgin, Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç, Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç kesti. Her açılışta olduğu gibi Millet Mahallesi açılışında da 5 şanslı talihli çekilişle pırlanta kazanırken talihlilere yüzükleri Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin takdim etti. Millet Mahallesi'nin son dönemde yapılan yatırımlarla Yıldırım'ın parlayan yıldızı haline geldiğine dikkat çeken Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, "Yıldırım'ın önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Millet Mahallesi'nde yaklaşık bin 200 metrekare kapalı alana sahip 28. şubemizin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Millet Mahallesi şubemizde de yine yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeyeceğiz. Geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyatımız ile Millet Mahallesi sakinlerine Milli Pazar anlayışını yaşatmak adına buradayız" dedi. 

 

KILIÇ: EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

'Minimum fiyat, maksimum kalite' sloganıyla müşteri memnuniyetini esas alarak rekabetin yoğun olduğu Bursa'nın hemen her noktasına Milli Pazar kalitesini buluşturmak istediklerine dikkat çeken Osman Kılıç, "Millet Mahallesi'nde gerçekleştirdiğimiz 28. şubenin açılışının ardından yakın zaman içerisinde Esentepe'de bir şube açarak şube sayımızı 29'a çıkaracağız" diye konuştu.  Bursa'da yeni şubeler ile 500 olan çalışan sayısını 600'e çıkarmayı hedeflediklerini de söyleyen Kılıç, Milli Pazar'ın yeni yatırımlarla büyümesini emin adımlarla sürdüreceğinin altını çizdi. 

MİLLİ PAZAR MİLLET ŞUBESİNDE

-          Şarküteri ürünlerinde Türkiye'nin birçok yöresine ait zengin ürün çeşidi

-          Özel soğutma sistemli manav reyonunda her dem taze meyve ve sebze çeşitleri

-          Unlu mamuller kısmında Milli Pazar'ın kendi markası olan 'Milli Fırın' tarafından üretilen yaş pasta, kurabiye ve kuru pasta çeşitleri

-          Zengin et ve tavuk ürünleri

-          Geniş züccaciye reyonunda kadınların ihtiyacı olan ev gereci

-          Birbirinden ünlü markalar kozmetik reyonunda müşterilerini bekliyor.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!