Microsoft Edge artık daha yetenekli!

Microsoft tarafından geçtiğimiz yılın sonunda, iOS ve Android cihazlar ile buluşturulan internet tarayıcısı Microsoft Edge, özellikle Android kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görürken, tarayıcı için önemli bir güncelleme yayınlandı.

Microsoft Edge artık daha yetenekli!

Android için Microsoft Edge 1 milyondan fazla indirildi!

Kısa bir süre içerisinde Google Play Store'da yükleme sayısı 1 - 5 milyon aralığına giren Edge, güncelleme sonrasında çok daha yetenekli hale geliyor.

Güncelleme ile performans sorunlarını gideren Microsoft, kullanıcıların Microsoft Mağaza'dan indirildikleri e-kitapları hareket halinde okumalarına imkan tanıyor.

Microsoft aile hesabına sahip yetişkinler, güncelleme sonrasında çocuklarının hangi internet sitelerine girip, giremeyeceğine karar verebiliyor. Microsoft ilerleyen günlerde yayınlanacan bir güncelleme sonrasında, oturum açan kullanıcıların yer imleri ve şifre senkronizasyonu yapabileceğini belirtiyor.

Microsoft Edge için birçok yeniliğe ev sahipliği yapan ve performans sorunlarını gideren bu güncelleştirmeyi, Google Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!