Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Michelle Obama: Barack'ı camdan atmak istediğim zamanlar oldu

Katıldığı bir podcast yayınında Barack Obama ile evliliğinden örnekler vererek ilişki tavsiyelerinde bulunan Michelle Obama, anlaşmazlıklar yaşadıklarında Barack Obama'yı pencereden dışarı atmak istediği zamanların olduğunu söyledi.

Michelle Obama: Barack'ı camdan atmak istediğim zamanlar oldu

Michelle Obama, Conan O'Brien'ın podcast'inin son bölüm konuğu olarak Barack Obama ile evliliklerine dair konuştu.

ABD'nin eski first lady'si eş seçiminde dikkatli olmanın önemine dair yaptığı konuşmada, kendi evliliğinde anlaşmazlıklar yaşadıklarında Barack Obama'yı pencereden dışarı atmak istediği zamanların olduğunu söyledi.

56 yaşındaki Michelle Obama, "İnsanlar mükemmel değil. Evlilik zor. Herkes için bir mücadele. Ama sormanız gereken soru şu: Bu hayatı biriyle geçirmek istiyor musunuz? Bir şeyleri biriyle birlikte inşa etmek istiyor musunuz? Ve bunu gerçekleştirmenin sihirli bir yolu yok" ifadesini kullandı.

Michelle Obama, aşkı arayan insanları kendileri için doğru olan 'birini bulmanın temelleri' konusunda uzmanlaşmaya teşvik etti. Bu da o kişiyle birlikte olmayı isteme konusunda dürüst olmak, o kişiyle ciddi bir şekilde flört etmek, onunla flört taahhüdünü planlamak, nereye gideceğini görmek ve sonra bunu gerçekleştirmeyi içeriyor.

"TELEFON UYGULAMASIYLA UZUN VADELİ İLİŞKİ OLMAZ"

Telefondaki flört uygulamasıyla uzun vadeli ilişki kurulamayacağını söyleyen Obama şu ifadeyi kullandı:

"Karar vermeye giden bir iş ve pratik var. 'Uygulamalardan çıkacağım ve aslında bu kıza çıkma teklif edeceğim ve onu birkaç aylığına dışarı çıkaracağım. Bu kişiye yatırım yapacağım' demelisiniz. Çünkü flört budur. Tinder'la uzun vadeli bir ilişkiye giremezsiniz."

"Barack'ı pencereden atmak istediğim zamanlar oldu" diyen Michelle Obama, "Çünkü duyguların yoğun olacağını bilmelisiniz. Ancak bu, bıraktığınız anlamına gelmez ve bu dönemler uzun sürebilir. Yıllar sürebilir" dedi.

"EVLİLİĞİMİZİ TERAPİYLE KURTARDIK"

Michelle Obama, şubat ayında ünlü sunucu Oprah Winfrey'in konferans turuna konuşmacı olarak katıldığında da bir dönem krize giren evliliğini terapiste giderek kurtardığını açıklamıştı.

Obama, kızları doğduktan sonra evliliklerinde çok zor zamanlar geçirdiklerini ama sıkıntılara teslim olmayıp çözüm aradıklarını dile getirerek, "Evliliğimdeki zor dönemleri atlatmak için eşimle evlilik terapistine gidip yuvamızı kurtardık. En önemlisi, terapist bize kendi mutluluğumuzdan sorumlu olmayı öğretti. "Bu sayede evliliğimizdeki zor günleri geride bıraktık. Öyle ki aradan yıllar geçmesine rağmen Barack hâlâ benim âşık olduğum adam olarak kalmayı başardı. Barack bana karşı hiç değişmediği için ben onu hâlâ tanıyabiliyorum, yabancı gibi hissetmiyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!