Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

MHP'Yİ SARSACAK ÖCALAN İDDİASI

Şamil Tayyar, terörist başı Abdullah Öcalan'ın Şam'da iken görüştüğü askeri ateşenin MHP milletvekili Kürşat Atılgan olduğunu iddia etti.

MHP'Yİ SARSACAK ÖCALAN İDDİASI

Star gazetesi yazarı Şamil Tayyar, terörist başı Abdullah Öcalan'ın Şam'da iken görüştüğü askeri ateşenin MHP milletvekili Kürşat Atılgan olduğunu iddia etti.

Ülke TV'de yayınlanan "Gazeteci Milleti" programının konuklarından birisi olan Şamil Tayyar, MHP'nin asker kökenli milletvekili Kürşat Atılgan'la ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulundu.

Son günlerde Öcalan'ın yakalanmadan önce Şam'da kaldığı evin Türk askeri ateşe ile komşu olduğu iddiaları gündeme gelmişti.

Ayrıca Öcalan'la görüşen Askeri Ateşenin Ergenekon sanığı Hasan Atilla Uğur olduğu iddia ediliyordu.

Şamil Tayyar dün akşam katıldığı programda bütün ezberleri bozdu.

ÖCALAN'LA GÖRÜŞEN KİŞİ KÜRŞAT ATILGAN
Tayyar, Öcalan'ın Şam'da görüştüğü Askeri Ateşe'nin Hasan Atilla Uğur değil, 2007'de MHP'den milletvekili olan Kürşat Atılgan olduğunu açıkladı.

İşte Şamil Tayyar'ın gündeme bomba gibi düşecek sözleri;
"Öcalan'ın Şam'da kaldığı evde görüştüğü Askeri Ateşe'nin Hasan Atilla Uğur olduğu yazıldı çizildi. Öcalan'ın da görüştüğünü teyit ettiği kişi MHP milletvekili olan Kürşat Atılgan.

MHP'NİN YAPTIĞINI BDP BİLE YAPMADI!
Kürşat Atılgan ismi neden önemli?
Bir taraftan milli değerler üzerinden siyaset yapacaksınız, milliyetçilik yapacaksınız, Öcalan'ın kellesini isteyeceksiniz, Erzurum'dan meydana ip atacaksınız sonra da bu kadrolarla ilişkisi olan kişileri kendi partinizden aday yapacaksınız. Bunu BDP bile yapmadı"

BİR İDDİA DAHA!
Şamil Tayyar ayrıca Öcalan'a yönelik Mercedes operasyonunu engelleyenlerden birisinin de MHP'li Kürşat Atılgan olduğunu iddia etti.

Şamil Tayyar'ın gündeme bomba gibi düşecek o iddiası;
"Orada bir mercedes operasyonu vardı. MİT'in düzenlediği bir operasyon. O operasyonun birileri tarafından engellendiği hep konuşuldu. Ankara'dan Şam'ı arayarak operasyonu bilgi verenin İstihbarat Dairesi Başkanı Korgeneral Çetin Saner olduğu konuşuluyor. Konuştuğu kişinin de Kürşat Atılgan olup olmadığının ortaya çıkmasını istiyorum"

MYNET 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!