MHP'nin seçim broşüründe Bahçeli ve Erdoğan yan yana

MHP tarafından, seçim çalışmaları için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin anlatıldığı ve partinin vaatlerinin yer aldığı broşür bastırıldı. Seçim broşüründe, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yan yana fotoğrafları bulunuyor.

MHP'nin seçim broşüründe Bahçeli ve Erdoğan yan yana

MHP'nin, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem  Milletvekili Genel Seçimi kampanyasında kullanacağı broşür ve kitapçıkların  basımı tamamlandı.

Parti tarafından bastırılan, üzerinde "Cumhur İttifakı Millet Aklı"  yazılı broşürde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin birlikte  resimleri bulunuyor.

Broşürde, "15 Temmuz İhaneti ve Milli Diriliş Ruhu" ile  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş çerçevesinde Anayasa değişikliği ve 16  Nisan halk oylaması anlatılıyor.

MHP liderinin Türk bayrağını öptüğü resminin bulunduğu diğer broşürde  ise partinin taahhütleri sıralanıyor.

Broşürler yarından itibaren 81 il teşkilatına gönderilecek.

Adaylara seçim rehberi

MHP'de, ayrıca milletvekili adayları için "seçim rehberi", "yurt dışı  sayım sandık kurulu genelgesi" ve "yurt içi sandık kurulu görevlileri genelgesi"  kitapçıkları ile seçime yönelikeğitim CD'si hazırlatılarak adaylara dağıtıldı.

Bu arada, parti müşahitlerinin görev ve yetkilerinin yer aldığı  kartların da basımı tamamlanarak teşkilatlara gönderildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!