Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Metiner Meclis'teki yumruklaşmayı anlattı

Metiner, Ağababa ile arasındaki gergin anları canlı yayında anlattı..

Metiner Meclis'teki yumruklaşmayı anlattı

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın, TBMM Genel Kurulu'nda yumruklaşması tansiyonu yükseltti.

"ŞEREFSİZ DİYE ÜZERİME YÜRÜYENE HADDİNİ BİLDİRİRİM"
Yaşananlar sonrası Habertürk TV ekranlarında Didem Arslan'a o anları anlatan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 'Üstüme şerefsiz diye yürüyen milletvekiline haddini bildiririm. Bundan sonra da bildiririm. CHP'nin faşizmine ne Meclis'te ne de sokakta boy6un eğerim.' diye konuştu.

"RAHMETLİ ANACIĞIMA SÖYLEDİĞİ SÖZLERE BAKIN"
Metiner, 'Görüntüler ortada. Görüntüleri en başından itibaren herkes izlesin. Şerefsiz diye üzerime yürüdüğünü herkes görür. Veli ağababa, bir arkadaşımızın sakalını kastederek şeytani sakal diye konuşuyor. Ben de öfkeli bir şekilde 'lan' kelimesini kullandım. Türkiye toplumundan özür diliyorum.. Ama ağza alınmayacak sözlerle üzerime yürüdü. Ben de CHP milletvekilinin anlayacağı dilden konuşuyorum. Kürsüye yürüdüğüm iddiası yalandır, kınıyorum. Aynı milletvekilinin tutanaklarına bakın; rahmetli annem için söylediği sözlere bakın lütfen. Irkçısın, kaypak, sen milletvekilliğine kendini sattın sözleri bir milletvekiline yakışıyor mu' diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!