Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

MESO'dan Afyon şehitlerine taziye mesajı

Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fehmi Duban, Afyon'da askeri muhimmat deposunun henüz bilinmeyen bir sebeple patlamasından dolayı 25 askerin şehit olmasının ardından taziye mesajı yayınladı.

MESO'dan Afyon şehitlerine taziye mesajı

Geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK tarafından düzenlenen hain saldırıcı sonucunda 10 askerin şehit olmasından sonra, önceki gün de Afyon'da askeri muhimmat deposunda henüz bilinmeyen bir sebeple gerçekleşen patlama neticesinde 25 askerinin şehit olmasının ardından taziye mesajı yayınlayan Bursa Muhtelif Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Fehmi Duban, "Yaşanan olaylar acımıza acı, üzüntümüze üzüntü katmıştır. Ülkemizin üzerinde dolaşan kötü ve uğursuz günlerin bir an önce son bulması için öncelikle TBMM çatısı altındaki iktidar ve muhalefet yetkilileri olmak üzere vatandaş olarak hepimize büyük görevler düşmektedir" dedi.
"TEK YÜREK OLMALIYIZ"
Duban, mesajında şu düşüncelere de yer verdi:
"Yaşanan son olaylar bir kez daha göstermiştir ki böyle günlerde her zamankinden daha fazla samimi bir biçimde birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. TBMM çatısı altındaki iktidar ve muhalefetin samimiyetle kucaklaşması, birlik içerisinde teröre ve terör örgütüne hizmet veren bütün unsurlara karşı tek yürek olmalıyız. Ankara'dan tüm ülkeye yayılacak birlik ve beraberlik rüzgarıyla tüm sorunların üzerinden gelir, ülkemizi eskisinden daha güçlü hale getirebiliriz. Bölgemizde yaşanan karmaşık olaylar, bizlerin refahını istemeyen dış güçlerin ve terör örgütü mensubu hainlerin oyunu ancak bu şekilde önleyebiliriiz. Artık genç evlatlarımız şehit olmasın, analarımız ağlamasın, esnafımız gönül rahatlığıyla kepenklerini açsın, vatandaşlarımız huzurla ve güvenle yaşasın."
Duban, "Milletimizi derinden üzen bu olay sebebiyle Afyonkarahisar halkımıza ve bütün milletimize geçmiş olsun ve başsağlığı dileklerimizi sunar, şehadet mertebesine erişen kahramanlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, kederli aileleri ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm mensuplarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!