"Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz"

Bursa'da devriye gezen yunus timleri kaza yaptı. 10 metre sürüklenen motorize yunus timlerinden bir polis memuru yaralandı. Arkadaşlarının kaza yaptığını gören bir polis memurunun yaşadığı korku ise telsiz konuşmalarına yansıdı.

''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz''

Merkez Osmangazi ilçesi Çekirge semtinde sabah saatlerinde alkollü ve şüpheli şahıslar ile ilgili çalışma başlatmak için dağ yoluna çıkan yunus timleri, çalışmalarını tamamladıktan sonra şehir merkezine dönmek istedi. Motorize yunus timleri, dağ yolundan indikleri sırada kaza yaptı. Motosiklet, polis memuru sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yol kenarındaki çamura saplanarak kaymaya başladı. Yaklaşık 10 metre sürüklenen motosikletin sürücüsü polis memuru Bekir B., yol kenarındaki ağaçlıklara uçmaktan son anda kurtuldu. Kaza yapan polis memuru yunus timini takip eden meslektaşları gözlerinin önünde arkadaşlarının kaza yaptığını görünce şok oldu. Arkadaşını yerde baygın şekilde gören polis memuru, hemen diğer meslektaşlarına haber vererek, kaza yaptıklarını ve çok acil bir şekilde olay yerine ambulans gönderilmesini istedi. Meslektaşını yerde yaralı olarak gören polis memurunun yaşadığı korku telsiz konuşmalarına da yansıdı. Polis, "Merkez, arkadaşımız kaza yaptı. İvedi olarak olay yerine ambulans gönderilsin" dedi. Olayı telsizden haber alan birçok yaralı polis memurunun arkadaşları olay yerine akın etti. Yaralı polis Bekir B.'yi yerde baygın halde gören arkadaşları, telsizden defalarca anons geçerek ambulans istedi.
Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı polise müdahale etti. Yaralı polise ilk müdahale ambulansta yapılırken, müdahalenin ardından Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis memurunun durumunun iyi olduğu bildirildi.
Öte yandan, yaklaşık 2 ay öncede yunus timleri, 2 gün ara ile kaza yapmış ve bazı polis memurları ise kendilerine nazar değdiğini söylemişti.

''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz'' ''Merkez kaza yaptık çok acil ambulans istiyoruz''
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!