Meral Akşener: "İkinci turda Muharrem İnce'yi şartsız destekleriz"

Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası'na katılan Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muharrem İnce'nin ikinci tura kaldığı takdirde sonuna kadar destekleyeceğini açıkladı.

Meral Akşener: ''İkinci turda Muharrem İnce'yi şartsız destekleriz''

Ankara Yeni Mahalle'de sevenleriyle buluşan Halk Arenası'na konuk olan Cumhurbaşkanı adayı Akşener,  "Partiyi kurarken CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı o zaman belli değildi. Biz kim kalırsa kesinlikle; şartsız, şurtsuz destekleyeceğimizi ifade ettik. Ama bugün bunları konuşmamız gerekmiyor. Biz bütün gücümüzle Cumhurbaşkanlığı seçimini almaya gayret etmeliyiz" dedi.

"MİTİNGİMİN 10 SANİYESİNİ YANLIŞLIKLA YAYINLAYAN ARKADAŞLAR İŞİNDEN OLDU"

İYİ Parti'nin kuruluşunun herkes için dikkat çekici olduğunu belirten Akşener, "Merkez sağ oyları İYİ Parti'ye doğru yürüyüşü oldu alarm zilleri çaldı ve erken seçime gidildi. Bu işin faili ben ve partimdir kusurumuza bakmayın. Ama bir şey oldu. Medya her türlü karartmayı sadece bana uyguladı. Şimdi bir merkez medya diye kendine tanım yapmış bir televizyondan sadece Balıkesir mitingimin 10 saniyesi verildi. Yani yanlışlıkla verildi. Bunu yanlışlıkla veren iki genç arkadaş bilgime göre işlerinden atıldı" dedi.

"MUHARREM İNCE BANA GÖRE DAHA ŞANSLI"

Muharrem İnce'nin kendisine göre daha şanslı olduğunu ifade eden Akşener, "Ee tabi annesi Rizeli olduğu için onların hemşehrilikleri daha baskın. Dolayısıyla Rizelilik önemli bir iştir. Ben gelin olduğum için biraz daha kenarda kalıyorum. Ama bende Rumeli göçmeniyim tam Rumeli göçmeniyim. Yani anam babam"

"ERDOĞAN'IN EN KORKTUĞU KİŞİ BENİM"

"Yani buradan şunu anlayabilirsiniz. Niçin Meral Akşener'i sayın Erdoğan hiç ağzına almadı. Troller yazıp çiziyor hakaret ediyor ama çevresindekiler dahil görmüyor konuşmuyor. Bir küçük ortak var. Arada bir kafayı çıkartıyor o kadar. Altı ay içinde 61 ile gittim. Bundan kimsenin haberi yok. Şimdi buradan yola çıkarak şunu söyleyebiliriz. Bu şeref bana ait üzgünüm sayın Erdoğan'ın en korktuğu kişi benim... Çünkü sayın Erdoğan rakiplerini kendi seçer. O rakipleri çerçeveler o çerçevenin içine koyar ondan sonrada onu tekmeler. Bu çerçeveye uymayan bir kişi var. Onun adı da Meral Akşener"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!