Meral Akşener çizgi roman oldu

İyi Parti Genel Merkezi, partinin genel başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'i anlatan ve seçim vaatlerini içeren bir çizgi roman hazırladı.

Meral Akşener çizgi roman oldu

Çizgi romanın girişinde Akşener'in ağzından, "Merhaba. Ben Meral Akşener. Yüreği, milleti ve vatanı için çarpan yüce Türk milletinin bir evladıyım. Büyük milletimize hizmeti esas almış, kültür ve erdemlerini yaşamaya ve yaşatmaya çalışan bir siyasetçi ve tarihçiyim" ifadeleri yer alıyor.

19 sayfalık romanın ilerleyen sayfalarında yine Akşener'in ağzından, görsel öğelere de yer verilerek özgeçmişi anlatılıyor. 

Ayrıca İYİ Parti'nin kurulma gerekçeleri sıralanıyor. Çizgi romanda şu ifadeler yer alıyor:

"Gelecek demek gençlik demektir. Gençlik demek gelecek demektir. Eğitim sisteminde, sadece sorulara cevap veren, düşünme ve sorma yeteneğini yok eden, çocuklarımızı hafıza kartı haline getiren yapıyı baştan sona ele alacağız. Sorun ne kadar zor olursa olsun. Her sorunun bir cevabı vardır. Çözüm üreteceğiz. Gençliğimizi robotlaştıran her türlü uygulamaya çözüm bulacağız. Bir siyasetçi, bir lider çok büyük bir sorumluluğa sahiptir. Ülkemizin ve milletimizin sorunlarına çözüm üretmeleri için liyakati esas alarak söz sahibi kişilere ayrım yapmadan görev vereceğiz. Ekip ruhuyla çalışacağız. Bir devleti güçlü ve bağımsız kılan ekonomik bağımsızlıktır. Temel hedefimiz üretmektir. Biz büyük bir aileyiz. Vatan, hepimizin ortak evidir. Evimizi koruyacak ve güzelleştireceğiz. Farklılıklarımızı değil, ortak yanlarımızı ortaya çıkartacağız. Mazlumun, haklının yanında, zalimin karşısında olacağız."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!