Memur-Sen'den valiye hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi Numan Şeker ve Memur-Sen'e bağlı sendika başkanları yeni atanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret etti.

Memur-Sen'den valiye hayırlı olsun ziyareti


Heykel tarihi binada gerçekleşen ziyarette, Memur-Sen üyeleri ile Vali Karaloğlu arasındaki ziyarette sohbetin ağırlığını Memur-Sen'in çalışmaları oluşturdu. Karaloğlu'nun Bursa'ya gelmesinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, Türkiye genelinde 710 bin üyesi ve Bursa yerelinde ise 21 bin üyesiyle her zaman milletin hayrına yapılacak çalışmaların destekçisi olduklarını söyledi. Şeker, "Bursa'nın en büyük sendikası olarak Bursa için yapılacak her türlü hayırlı çalışma içinde yer almak için hazırız. Hiçbir siyasi ve ideolojik hareketin taraftarı olmadık. Biz her daim kamu çalışanlarının haklarını savunan bir sendika olduk. Bu yüzden kamu çalışanları 11 iş kolunun 10'unda bizi en yetkili sendika yaptı. Yeni görevinde de Bursa için başarılı çalışmalara imza atmak için valimizle sık sık bir araya geleceğiz" diye konuştu.
Memur-Sen ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Karaloğlu ise, "Çalışmalarınızı her zaman yakından takip ediyorum. Memur-Sen'in başarılı bir sendika olduğunu biliyorum. Hayırlı çalışmalarda öncü bir sendika olan Memur-Sen ile başarılı işlere imza atacağımızdan hiç kuşkum yok. Memur-Sen ve diğer STK'lar ile her daim istişare içerisinde olacağız" dedi.
Tek amaçlarının Bursa'ya hizmet etmek olduğunu ifade eden Vali Karaloğlu, Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Numan Şeker, Birlik-Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Salih Yıldırgan, Ulaştırma-Memur-Sen İl Temsilcisi Murat Akman, Büro-Memur-Sen Şube Başkanı Eyüp Akbulut, Sağlık-Sen Şube Başkanı Gökhan Yünkül, Diyanet-Sen-Şube Başkanı Yüksel Gümüş, Birlik-Haber-Sen Şube Başkanı Sabri Uğur, Bem-Bir-Sen Başkan Yardımcısı Hasan Başak ve Toç-Bir-Sen Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Yazıcı'dan oluşan Memur-Sen üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!