Melih Gökçek twitter buluşması yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter'daki takipçileriyle buluştu.

Melih Gökçek twitter buluşması yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, partisinin uygun görmesi durumunda bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istediğini belirtti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gökçek, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da 1 milyon takipçiyi aşmasından dolayı verdiği yemekte bin takipçisiyle bir araya geldi.

ATO Congresium'daki etkinlikte sunum yapan Gökçek, projeleri hakkında bilgi verdi. Temapark ve Hayvanat Bahçesi Projesi'ni anlatan Gökçek, "Allah nasip ederse Ankara'nın en büyük projesi Disneyland'a benzeyen Temapark olacak. Alan açısından ve oyuncak açısından Türkiye'nin değil dünyanın en büyük temaparkı oluyor" görüşünü paylaştı. Gökçek, inşaatın başladığını, mart başında çadırların birkaçının açılacağını kaydetti.

Ankara Fuar Alanı ve Kongre Merkezi, Kızılay Yenileme Projesine ilişkin de bilgiler veren Gökçek, metro inşaatlarının tüm hızıyla devam ettiğini, Sincan metrosunun aralık ayı itibarıyla deneme çalışmalarına başlayacağını belirtti.

-Soruları yanıtladı-

Çekiliş usulüyle takipçilerin sorularını da yanıtlayan Gökçek, yerel seçimler ve aday adaylığıyla ilgili soru üzerine, "Allah nasip ederse bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istiyorum. Partim uygun görürse Allah nasip ederse bir dönem daha belediye başkanlığı istiyorum. Ondan sonra da siyaseti bırakayım. Allah ömür verirse medyacılık yapayım diyorum" yanıtını verdi.

Bir soru üzerine Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye katılmasını da değerlendiren Gökçek, şunları kaydetti:

"Kılıçdaroğlu deyince, adamcağızın façasını bozdular. Adam diyor ki 'Ben senin yerine geleceğim, yerine oturacağım. Belediye başkanı olmaya değil genel başkan olmaya geliyorum' diyor. Göz göre göre partinin içine alıyor. Nereden sıkıştırdılar ki aldılar. Bu baronlar nasıl baronlar. CHP'yi nasıl yönetirler? Sarıgül'ün ne yapacağı da belli olmaz. Genel başkanlığa fit olup İstanbul Belediye Başkanlığından vazgeçebilir. Bana sorarsanız CHP'nin başında Kılıçdaroğlu kalsın. Biz onun gibisini bulamayız."

Gökçek, etkinliğin sonunda katılımcılarla tek tek fotoğraf çektirdi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Diğer Yarım 12. bölüm fragmanı izle Kalp Hırsızı 2. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 11. bölüm full izle, 01 Eylül 2014 Kaçak Gelinler 11. bölüm full izle, 01 Ekim 2014 Seksenler 122. bölüm fragmanı izle 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 1. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm fragmanı izle Medcezir dizisi 39. bölüm ne zaman yayınlanacak? Anasının Oğlu 4. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 8. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Diğer Yarım 11. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014