Melih Gökçek'ten MHP'ye baraj göndermesi

Gökçek MHP'lilere "Baraj korkusu yaşamayın AKP'ye gelin" çağrısında bulundu.

Melih Gökçek'ten MHP'ye baraj göndermesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, MHP'lilerin "Barış olursa istikbalimiz yok olur, barajı aşamayız" diye sıkıntıya girmelerine gerek olmadığını ifade ederek "Doğruyu kabul etsinler, gelsinler Ak Parti'nin içinde beraber siyaset yapalım" çağrısında bulundu.

"ASSAYDIN O ZAMAN"
Melih Gökçek, tv8'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Bursa mitingindeki konuşmasına değinen Gökçek, "Sayın Bahçeli, 'Biz ancak İmralı'ya Apo'yu asmak için gideriz' diyor. Dün baştaydın, sen affettin. Şimdi mi aklına geldi? Assaydın o gün" diye konuştu.

BAHÇELİ'YE YAKIŞMADI
Bahçeli'nin en büyük vasfının MHP'li gençleri sokağa dökmemek olduğunu ifade eden Gökçek, "İlk defa maalesef o Bursa mitinginde kendi kendini inkar eden bir beyanat verdi; 'Onun da zamanı gelecek' dedi. Bu sayın Bahçeli'ye yakışmadı" dedi.


CHP'nin içindeki "ulusalcıların" ve özellikle MHP'nin barış sürecine karşı olduklarını öne süren Gökçek şöyle devam etti: "Türkiye'ye huzur gelirse, Güneydoğu'dan şehitler gelmezse, ceset gelmezse tabiri caizse bu siyasal partilerin istismar edecekleri sermayeleri kalmayacak. Ben bir vilayet biliyorum; adam belediye başkanı iki cenaze daha gelse seçimi alacaktık, diyor. Bu zihniyetin artık yıkılması lazım. Bütün MHP'lilere sesleniyorum; 'Siyasi olarak bu barış olursa istikbalimiz yok olur, barajı aşamayız' diyenler, ülkenin geleceği için bu tip sıkıntılara girmeye gerek yok. Doğruyu kabul etsinler, gelsinler bizim Ak Parti'nin içinde beraber siyaset yapalım."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!