Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine sert tepki

Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine magazin yorumcusu Güneş Gazetesi yazar İdil Çeliker'den çok sert tepkiler geldi.

Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine sert tepki

Yeni yılın ilk sürpriz aşk haberi ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'den geldi. MALİ'nin ünlü futbolcu Önder Turacı'nın eski eşi Ayşe Özdemir'le birlikte olduğu iddia edildi. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haber ardından Güneş Gazetesi yazarı İdil Çeliker ise her iki taraf için ağır eleştirilerde bulundu.

MALİ'DE NE BULACAK MERAK EDİYORUM
Ayşe Özdemir'in eski eşi Önder Turacı ile olaylı bir ayrılık dönemi geçirdiğini hatırlatan Çeliker, şiddet gördüğünü iddia eden bir kadının ilişkileriyle ön planda olan bir erkekle yeni bir aşka yelken açmasını anlamlı bulmadığını ifade etti. Aradaki yaş farkını önemsemediğini kaydeden Çeliker, 'Hanım efendi Mehmet Ali'de ne bulacak merak ediyorum' dedi.

MALİ YAŞ HADDİNİ AŞIYOR
Bu ilişkinin devamının gelmeyeceğini ve biteceğini kaydeden Çeliker, 'Hanım efendi en ufak bir şeyde televizyonlara koşacaktır. Biz bunun örneklerini sürekli görüyoruz' şeklinde konuştu. Aradaki yaş farkını da değerlendirerek bu kez MALİ'ye yüklenen Çeliker, 'Mehmet Ali çocuk gibi davranıyor. Yaş haddini bazen aşıyor' diye ekledi.

AŞK YOK KARŞILIKLI ALIŞ-VERİŞ VAR
Mehmet Ali Erbil'le birlikte olan kızların yeni bir camianın içine girdiklerini belirten Çeliker, Irmak Atuk örneğini de vererek'Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil'le birlikte olmasaydı şimdi ne yapıyordu? Podyumda iş çıkarsa onu yapıyor olacaktı. Ama ilişkisi sayesinde dünya kadar para kazandı' ifadelerini kullandı. Verdiği örnekten yola çıkarak Ayşe Özdemir'in de bu tarz bir tercih içinde olabileceğine işaret eden Çeliker, 'Ben bunun aşk olduğunu sanmıyorum. Bana kimse numara yapmasın. Aşk yok. Bunun bir çıkar ilişkisi olduğunu düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Öte yandan'Mehmet Ali Erbil kullanılıyor mu?' sorusuna da dikkat çekici bir cevap veren Çeliker, 'Buna karşılıklı alış-veriş diyelim' dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Diğer Yarım 12. bölüm fragmanı izle Kalp Hırsızı 2. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 11. bölüm full izle, 01 Eylül 2014 Kaçak Gelinler 11. bölüm full izle, 01 Ekim 2014 Seksenler 122. bölüm fragmanı izle 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 1. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 8. bölüm fragmanı izle Medcezir dizisi 39. bölüm ne zaman yayınlanacak? Anasının Oğlu 4. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 8. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Diğer Yarım 11. bölüm full izle, 29 Ağustos 2014 Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014