Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine sert tepki

Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine magazin yorumcusu Güneş Gazetesi yazar İdil Çeliker'den çok sert tepkiler geldi.

Mehmet Ali Erbil - Ayşe Özdemir birlikteliğine sert tepki

Yeni yılın ilk sürpriz aşk haberi ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'den geldi. MALİ'nin ünlü futbolcu Önder Turacı'nın eski eşi Ayşe Özdemir'le birlikte olduğu iddia edildi. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haber ardından Güneş Gazetesi yazarı İdil Çeliker ise her iki taraf için ağır eleştirilerde bulundu.

MALİ'DE NE BULACAK MERAK EDİYORUM
Ayşe Özdemir'in eski eşi Önder Turacı ile olaylı bir ayrılık dönemi geçirdiğini hatırlatan Çeliker, şiddet gördüğünü iddia eden bir kadının ilişkileriyle ön planda olan bir erkekle yeni bir aşka yelken açmasını anlamlı bulmadığını ifade etti. Aradaki yaş farkını önemsemediğini kaydeden Çeliker, 'Hanım efendi Mehmet Ali'de ne bulacak merak ediyorum' dedi.

MALİ YAŞ HADDİNİ AŞIYOR
Bu ilişkinin devamının gelmeyeceğini ve biteceğini kaydeden Çeliker, 'Hanım efendi en ufak bir şeyde televizyonlara koşacaktır. Biz bunun örneklerini sürekli görüyoruz' şeklinde konuştu. Aradaki yaş farkını da değerlendirerek bu kez MALİ'ye yüklenen Çeliker, 'Mehmet Ali çocuk gibi davranıyor. Yaş haddini bazen aşıyor' diye ekledi.

AŞK YOK KARŞILIKLI ALIŞ-VERİŞ VAR
Mehmet Ali Erbil'le birlikte olan kızların yeni bir camianın içine girdiklerini belirten Çeliker, Irmak Atuk örneğini de vererek'Irmak Atuk, Mehmet Ali Erbil'le birlikte olmasaydı şimdi ne yapıyordu? Podyumda iş çıkarsa onu yapıyor olacaktı. Ama ilişkisi sayesinde dünya kadar para kazandı' ifadelerini kullandı. Verdiği örnekten yola çıkarak Ayşe Özdemir'in de bu tarz bir tercih içinde olabileceğine işaret eden Çeliker, 'Ben bunun aşk olduğunu sanmıyorum. Bana kimse numara yapmasın. Aşk yok. Bunun bir çıkar ilişkisi olduğunu düşünüyorum' şeklinde konuştu.

Öte yandan'Mehmet Ali Erbil kullanılıyor mu?' sorusuna da dikkat çekici bir cevap veren Çeliker, 'Buna karşılıklı alış-veriş diyelim' dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Kiraz Mevsimi 4. bölüm full izle, 25 Temmuz 2014 Diğer Yarım 6. bölüm full izle, 25 Temmuz 2014 Ulan İstanbul 6. bölüm fragmanı izle Kocamın Ailesi 4. bölüm full izle, 24 Temmuz 2014 Kardeş Payı 20. bölüm full izle (Kardeş Payı 20. bölüm fragmanı) 24 Temmuz 2014 Kiraz Mevsimi 4. bölüm fragmanı izle Güzel Köylü 5. bölüm full izle, 23 Temmuz 2014 Ruhumun Aynası 3. bölüm full izle, 22 Temmuz 2014 Güllerin Savaşı 3. bölüm full izle, 22 Temmuz 2014 Güllerin Savaşı 3. bölüm fragmanı izle Güneşi Beklerken 54. bölüm fragmanı izle (Güneşi Beklerken finali) Ulan İstanbul 5. bölüm full izle, 21 Temmuz 2014 Kaçak Gelinler 5. bölüm full izle, 21 Temmuz 2014 Seksenler 116. bölüm full izle, 18 Temmuz 2014