Mehmet Akif Ersoy mahalle konağı açıldı

Yıldırım Belediyesi, ilçeye yeni hizmetler kazandırmaya devam ediyor. Hemen her hafta farklı bir projenin açılışını gerçekleştiren Yıldırım Belediyesi bu kez Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ne yaptığı mahalle konağını hizmete açtı.

 Mehmet Akif Ersoy mahalle konağı açıldı

Hafta sonu başta Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin olmak üzere, Ak Parti Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu,Mustafa Öztürk , Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Türkiye Muhtarlar Derneği Genle Başkanı Bekir Kahyaoğlu, Yıldırım Dernek Başkanı Ahmet Şener , Ak Parti Eski Milletvekillerin'den Şevket Orhan, meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve vatandaşların katıldığı törenle hizmete giren Mehmet Akif Ersoy Mahalle Konağı açılışı gerçekleştirildi.
Yıldırım Belediyesi Erguvan Halk Dansları Ekibinin, gösterisi ile başlayan mahalle konağı açılış töreni, konuşmalarla devam etti.
Mehmet Akif Ersoy Mahalle Muhtarı Kadir Beşler, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'e teşekkür ederek, "Başkanımız ilçemize çok güzel hizmetler kazandırmış, Yıldırım'ın değerini arttırmıştır. Mahallemize getirmiş olduğu hizmetler için mahalle sakinlerimizin adına da, kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'de, yeni açılan Mehmet Akif Ersoy Mahalle Konağı'nın hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Keskin ayrıca, "Yıldırım, her hizmetin en güzeline layık bir ilçedir. Göreve geldiğimiz günden bu güne ilçemize kazandırmış olduğumuz hizmetlerle, çıtamızı daha da yükselttik. Amacımız daha modern daha çağdaş hizmetle donatılmış bir Yıldırım'da, vatandaşlarımızı yaşatmak. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz mahalle konağımız da, Davutkadı Mahallesi'nde bulunan Fesleğen Parkı da Yıldırımlılara hayırlı, uğurlu olsun" dedi.
Açılış konuşmalarının ardından mahalle konağının kurdelesini kesen Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve diğer katılımcılar, Mehmet Akif Ersoy Mahalle Konağını da gezdiler.
Mahalle Konağının açılışının ardından Davutkadı Mahalle'sine geçen Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve beraberindeki heyet, Fesleğen Parkı'nı da hizmete açtı. 645 metrekare alan üzerinde 305 metrekare yeşil alana sahip olan Fesleğen Parkı içinde çocuk oyun üniteleri ve oturma gurupları da mevcut.

MAHALLE KONAĞI İÇİNDE YOK YOK

247 metrekare alan içinde yapılan Mehmet Akif Ersoy Mahalle Konağı 2 kat olarak inşa edilmiş. İçinde tahsilât bürosu, deprem odası, muhtarlık ofisi bulunuyor. Bahçesine spor donatı alanı ve oturma gurupları da bulunan mahalle konağı ile vatandaşlar belediyeye gitmeden birçok işlemi bir arada yapabilecekler. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!