MATLI İSTİKRARA VURGU YAPTI

Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlı, Gürsu Yenidoğan Mahallesindeki seçim bürosunu açtı.

MATLI İSTİKRARA VURGU YAPTI

Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlının seçim bürosunun açılışına Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü, Karacabey Belediye Başkanı Ergün Koç, Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Cafer Yıldız, Ak Parti Gürsu İlçe Başkanı İbrahim Aslan, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve kalabalık bir seçmen katıldı.

Açılışta Konuşan Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlı, geçmişte Türkiye'nin hak etmediği durumlarda olduğunu, bu durumlardan kurtuluşun ise 2002 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Ak Parti iktidarıyla gerçekleştiğini söyledi.

"YAPILAMAYANLARI YAPTIK"
80 yılda yapılamayanları yaptıklarını belirten Önder Matlı şöyle konuştu:
"Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana yapılanların birkaç katını bizler 8,5 yılda yaptık. Sağlık alanında yapılan reformlarla vatandaşımız istediği hastanede muayene olabilir. Eğitim alanında yapılan yeniliklerle çocuklarımızın ders kitapları ücretsiz olarak öğretim yılı başında masalarının üzerlerinde bulunuyor.

İstikrar Sürsün Gürsu Büyüsün diye halka hitap eden Ak Partili Önder Matlı, 8,5 yılda yapılanların istikrarın eseri olduğunu belirtti. Matlı, İstikrar ile büyüyen bir Türkiye, bir Bursa ve bir Gürsu için seçmenlerin desteklerini istedi.
Açılışta söz alan Gürsu Belediye Başkanı Belediye Orhan Özcü ve Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Cafer Yıldız ise istikrar ile büyüyen bir Bursa ve Türkiye vurgusu yaptılar. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!