Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

MATLI 12. SEÇİM BÜROSUNU SEVGİ YOLUNDA AÇTI

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlı, "Halkın terazisi yanlış ölçmez. 12 Haziran gecesi yine ve yeniden iktidar olmanın, halka hizmet etme görevini üstlenmenin verdiği onuru tüm vekillerimizle birlikte Ankara'da yaşayacağız" dedi.

MATLI 12. SEÇİM BÜROSUNU SEVGİ YOLUNDA AÇTI

Genel seçimlere 11 gün kala AK Parti'nin Bursa adaylarından Önder Matlı, Karacabey merkezdeki Sevgi Yolu'nda yeni bir ofis daha açtı. Matlı'nın Karacabey'de 12 adet seçim bürosu bulunuyor.
Seçim bürosu açılışında AK Parti'nin icraatlarını anlatan Önder Matlı, şöyle devam etti:
"Bu seçim bürolarını yalnızca açmakla yetinmiyoruz. Bürolarımızda halkımızın dertlerini dinliyoruz. Partimizin icraatlarını öğrenmek, sıcak bir çayımızı içmek isteyen herkese kapımız açık. Seçim bürolarımız dostça gelip sohbet edilebilecek yerlerdir"diye konuştu.

'HALKIN TERAZİSİ YANLIŞ ÖLÇMEZ'
8,5 yılda yapılanların halkın terazisinde yine değerini bulacağını dile getiren AK Parti Bursa Milletvekili adayı Önder Matlı şöyle devam etti:
"Halkın terazisi yanlış ölçmez. Bu konuda bizim şüphemiz yoktur. 12 Haziran gecesi yine ve yeniden iktidar olmanın, halka hizmet etme görevini üstlenmenin verdiği onuru tüm vekillerimizle birlikte Ankara'da yaşayacağız.
Seçim bürosu açılışında AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlıyı Karacabey Belediye Başkanı Ergün Koç, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Mustafa Çelik, il ve ilçe yöneticileri ile kalabalık bir seçmen topluluğu yalnız bırakmadı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!