'Masal Şatosu: Sihirli Davet' filmi oyuncuları Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde izleyiciyle buluştu (ÖZEL HABER)

Burak Kuka'nın yönettiği, aile türündeki 'Masal Şatosu' filmi oyuncuları, Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde izleyicilerle bir araya geldi.

'Masal Şatosu: Sihirli Davet' filmi oyuncuları Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde izleyiciyle buluştu (ÖZEL HABER)

GÜLNAME PAÇA - BANU ŞEN / BURSADA BUGÜN

Başrollerini Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban'ın paylaştığı 'Masal Şatosu' filmi Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'ndeki özel gösterimde, izleyicilerden ilgi gördü. Film öncesinde, İzleyicilerin sorularını yanıtlayan ve izleyicilerle beraber filmin şarkısını söyleyen oyuncuları, sevenleri yalnız bırakmadı. Takipçileri tarafından büyük ilgi gören Ecrin Su Çoban ve Berk Coşkun, sinema salonunda uzun kuyruklara neden oldu.

Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen gösterime, her yaştan çocuk ve aileleri katıldı. Kahkaha tufanının yaşandığı gösterimde, Berk Coşkun, izleyicilerle bol bol fotoğraf çekilip, sohbet etti.

Oyuncuları çok sevdiklerini ve heyecanlı olduklarını söyleyen izleyiciler, önce filmi izlediler sonra da oyunculara aldıkları hediyeleri verdiler.

FİLMİN KONUSU

11 yaşındaki Neşe (Ecrin Su Çoban), abisi (Berk Coşkun) ve arkadaşları, mahallelerinde güzel bir yaz geçirmektedirler. Ancak bir gece Neşe odasının penceresinden bakarken masal kahramanı bir cücenin bahçelerine bir şey sakladığını görür. Ertesi sabah bahçede bulduğu şey, masal diyarına açılan kapının sihirli anahtarıdır. Bu anahtar Neşe'nin ve abisinin, arkadaşları ile birlikte o yazın, hatta tüm yaşamlarının en unutulmaz iki gününü geçirmelerine sebep olacaktır.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!