Marshall Bluetooth hoparlör ailesini güncelledi

Marshall bluetooth hoparlör ailesinde bulunan ve kullanıcılarına oldukça kaliteli bir ses deneyimi sunan Acton, Stanmore ve Woburn modelleri, güncellenmiş ikinci versiyonlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Marshall Bluetooth hoparlör ailesini güncelledi

Marshall bluetooth hoparlör ailesindeki tüm yenilenmiş modeller Bluetooth 5.0 desteği, dijital sinyal işlemcisi (DSP) ve multi-host fonksiyonu sunuyor. Multi-host fonksiyonu sayesinde hoparlörünüzü iki bluetooth cihazına aynı anda bağlayabiliyor ve cihazlar arasında seçim yaparak dilediğiniz aygıttan içeriğinizi çalabiliyorsunuz. 

Oldukça sağlam gövde yapılarıyla dikkat çeken modeller, siyah veya beyaz renk seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Eski versiyonlarında da olduğu gibi cihazların üzerinde bulunan klasikleşmiş marshall düğmeleriyle dinlediğiniz müziğin bas, tiz ve ses ayarlarını yapabiliyorsunuz.

Oldukça şık gözüken hoparlörler kullanıcılarına aynı zamanda mobil uygulamadesteğide sunuyor. Dilerseniz bu mobil uygulama üzerinden de cihazın ses ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ailede ki 3 modelin ayrıca Wi-Fi'lı versiyonlarıdabulunuyor. Ufak bir ekstra ücret ödemeniz durumunda bu versiyonları da satın alabilirsiniz.

Cihazların ses kaliteleri ise oldukça tatmin edici. Tizleri oldukça berrak bir yapıda seslendiren hoparlörler, bas seslerde de yeterli bi performans sergiliyor. Cihazların üçünde de dahili bir batarya bulunmuyor. Sadece elektrik gücüyle çalışan cihazların fiyat listesi ise aşağıdaki gibi belirlenmiş.

Acton 2 - 249$
Stanmore 2 - 349$
Woburn 2 - 499$

Marshall'ın güncellenen bluetooth hoparlörleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!