Mahkumlar fidan dikecek

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, Cumhuriyet Başsavcılığı'nın açık cezaevi ve Orman Bölge Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştireceği ağaçlandırma çalışmasına belediye de lojistik destek verecek.

Mahkumlar fidan dikecek

14 Mart Perşembe günü Haydariye yolu üzerinde belirlenen alana Gemlik Açık Cezaevi'nde bulunan 25 hükümlü tarafından 200 adet fıstık çamı dikilecek. 7 dönümlük arazinin tamamının ağaçlandırılacağı projeye büyük ilgi olması bekleniyor.
Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Koçak'ı makamında ziyaret eden Açık Cezaevi Müdürü Orhan Gökçek ve İnfaz Koruma Memuru Ertürk Demir, belediyenin de projeye araç desteği vermesini istedi. Ağaçlandırma gibi hayırlı bir projeye destek olmaktan büyük mutluluk duyacaklarını dile getiren Koçak, başta hükümlüler, cezaevi yetkilileri, sosyal hizmetler kurumu temsilcileri olmak üzere, adliye personeli için araç vereceklerini vurguladı. Koçak, belediye olarak 7 dönümlük arazinin tamamında yapılacak ağaçlandırma çalışmalarında lojistik destekle yer alacakları sözünü vererek, projeye destek olanları kutladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!