Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti

Bursa'da arkadaşlarıyla birlikte mangal yapmaya giden bir kişinin maganda kurşunuyla hayatını kaybetmesinin ardından polis ekipleri, Zeyniler yolu üzerinde alkol alan şahıslara ceza yağdırdı.

Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti

Merkez Yıldırım ilçesi Kaplıkaya Mahallesi'nde arkadaşlarıyla birlikte mangal yapan İhsan Tunçay'ın (35) kimliği meçhul kişilerin silahından çıkan maganda kurşunuyla hayatını kaybetmesinin ardından polis ekipleri gece gündüz Zeyniler yolunda devriye atıyor. Yol kenarında alkol alan şahısları megafonla defalarca uyaran polis ekipleri, ikazlara rağmen alkol almaya devam eden kişilere 82 TL para cezası kesti. Bursa'ya kuşbakışı bakıp içki alemi yapan vatandaşlar, polis ekiplerini karşılarında görünce neye uğradıklarını şaşırdı. Bazı vatandaşlar ise daha önce polis kontrolünün bu kadar sıkı olmadığını söyleyerek, olan biteni anlamaya çalıştı.

Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti Maganda kurşunundan sonra polis alarma geçti
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!