LÖSEV'in kahraman kadınları

LÖSEV her yıl olduğu gibi bu yılda merkez Ankara ve şubelerinin olduğu illerde Kadınlar Günü için birbirinden anlamlı etkinlikler hayata geçirdi.

LÖSEV'in kahraman kadınlarıÖncelikle 2 gün sürecek bir program için Ankara'da bulunan, tüm Türkiye'den lösemi hastası çocukların, tamamen ücretsiz tedavi gördüğü LÖSANTE Lösemili Çocuklar Hastanesi'nde tedavi gören çocukların anneleri; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa'da bulunan Anne Üretim Atölyeleri Anneleriyle buluştu. LÖSEV Lösemili Çocuklar Köyü'nde hayata geçirilen etkinliğin ilk gününde LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Pediatrik Hematolog ve Onkolog Dr. Üstün EZER ve Genel Koordinatör Hülya Ünver'in konuşmalarının ardından, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümü Kadınlar Gününün ortaya çıkışı ve anlamı hakkında sunumlar yaptı.  Etkinlik aynı akşam canlı müzik eşliğinde Anneler için hazırlanan eğlence programı ile devam etti.
Program ikinci gün, Anıtkabir'e gerçekleştirilecek ziyaretin ardından Ankara'nın eski konaklarıyla ünlü tarihi Hamamönü gezisiyle noktalanacak.

Bursa'da ki Anneler İçin Bambaşka Bir Program
Bursa'da 8 Mart günü Bursa LÖSEV'de buluşan anneler Büyük Şehir Belediyesi tarafından tahsis edilen araçlarla "Yiyin Gari Et Mangal" 'da keyifli bir öyle yemeği yediler. Tümsiad'ın destekleri ile hayata geçirilen yemeğin ardından Mudanya Gezisi düzenlendi. Mudanya Belediyesi'nin destekleri ile hayata geçirilen gezide Lale devri mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan tarihi Tahir Paşa Konağı'na bir ziyaret gerçekleştirildi. Ardından Mudanya Belediyesi Sosyal Tesislerinde dinlenip, ikramlar alan anneler Bursa'ya dönerek programı tamamladılar. LÖSEV Kadınları etkinlik sonunda "İyi ki sizler varsınız, biz bu hastalıklarla maddi-manevi mücadeleler içinde kendimizi çoğu zaman ihmal ediyoruz. Buralara gelmek bile bizler için çoğu zaman zor. Bizi bu günlerde yalnız bırakmadığınız için Başta Yönetim Kurulu başkanı Dr. Üstün Ezer'e ve sizlere çok teşekkür ediyoruz" dediler.

LÖSEV'in Kahraman Kadınları...
LÖSEV tarafından yapılan açıklamada; "Onlar en bizim en değerli varlıklarımız olan yavrularının hayatları ile imtihan gören; türlü ekonomik zorluklara göğüs geren, evlatlarının hayatı için bir dakika bile düşünmeden kendi hayatlarından vazgeçebilen, yeri geldiğinde aç kalan, açıkta kalan ama cesur, atılgan, fedakar, vefakar ve güçlü kadınlardır. Biz de LÖSEV olarak "KADINLARIMIZI" her fırsatta destekleyeceğimizi paylaşıyor ve hepsini sevgi ve saygıyla selamlıyoruz" dendi...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm fragmanı izle Medcezir 2. sezon fragmanı izle Güzel Köylü 9. bölüm full izle, 20 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 7. bölüm full izle, 19 Ağustos 2014 Güllerin Savaşı 6. bölüm full izle, 19 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 9. bölüm full izle, 18 Ağustos 2014 Kaçak Gelinler 9. bölüm full izle, 18 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 2. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 6. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014 Diğer Yarım 9. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014