Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Lohusa Gecelik Seçimi

Lohusa gecelik takımı seçimi yapılırken, içinde hangi bileşenlerin olduğunu iyi incelemeniz gerekir. Sabahlıklarla birlikte takım olarak satılan hamile ve loğusa gecelikleri, sizlerin bir bütün halinde şık görünmesini sağlar.

Lohusa Gecelik Seçimi

Lohusalık döneminizde sizi özellikle gündüz ve gece arasındaki ısı değişimlerine karşı kollayacak olan bu sabahlıklar, oldukça kullanışlı olmaları ile ön plana çıkar. Kıyafetlerin dikişleri hamilelerin ve bebeklerini emziren annelerin rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanıp hazırlandığı için, hamilelik ve lohusalık döneminde kullanımları oldukça kolaydır. Kıyafetlere uyum sağlamak amacıyla üretilen çeşitli desenlerdeki saç bantları da bazı lohusa geceliği tamamlayıcı unsuru olarak yerini alır.

Anne Olurken Şıklığınızdan Ödün Vermeyin

Anne olmak, dış görünüşünüzdeki dönemsel değişimlere rağmen şıklığınızdan fedakârlık etmenizi zorunlu kılmaz. Hamile ve lohusa döneminde kendinizi daha iyi hissetmeniz ve çabuk toparlanmanız için dış görüşünüze özen göstermeniz gerekmektedir. Hastaneye ve eve ziyaret maksadıyla gelen yakınlarınızın ve dostlarınızın karşısında daha şık görünebileceğiniz lohusa gecelik kaliteli kumaş ve farklı renk seçenekleri ile Lohusam'da alıcılarını bekliyor. Özellikle beyaz renkte olan bu döneme ait kıyafetler için pembe, mavi, kırmızı, krem rengi gibi seçenekler ve birbirinden farklı desenler de firmanın internet sitesinde mevcuttur. Günlük hayatta ve özel günlerdeki şıklığını korumak isteyen kadınlar, bu özel dönemde de dantelli modeller ile şıklıklarına şıklık katabilir. Farklı zevkleri sahip olan kadınlar saten, fırfır ve fiyonklardan oluşan modelleri tercih ederek çeşitlilik sağlayabilir.

Teninize Uygun Gecelikler Seçin

Lohusalık ile beraber başlayan emzirme döneminde en önemli kurallardan biri de seçilen kumaş kalitesidir. Bu özel döneme dair geceliklerde yumuşak ve pamuklu kumaşlardan yapılan giysileri seçmeniz, teninizin rahat bir şekilde nefes almasını sağlar ve geceleri terlemenizi ve tahriş olmanızı en aza indirir. Hamilelik ve lohusalık döneminin geçirildiği ortama ve iklime göre farklı tercihleri de sizlere sunan firma, kısa kollu, yarım kollu ve uzun kollu modelleri de bünyesinde barındırıyor. Bu tercihler neticesinde baktığınızda hamilelik ve lohusa döneminde geceleri rahat geçirebilecekleri giysiler www.lohusam.com farkı ile sizlerle buluşuyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!