Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Livanespor Kulübü'nün açılış antrenmanı gerçekleştirildi!

Bursa Livanespor Kulübü, Hacivat Spor Tesisleri'nde açılış antrenmanını gerçekleştirdi.

Livanespor Kulübü'nün açılış antrenmanı gerçekleştirildi!

GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN 

Artvinliler'in birlikteliğini artırmayı, Artvinli bir yapının özlemini duyan insanları bir araya toplamayı amaç edinen Livanespor Kulübü, bugün Hacivat Spor Tesisleri'nde açılış antrenmanını gerçekleştirdi. 

Açılış antrenmanı Livanespor Kulübü ve Çekirge Spor'un karşılıklı antrenman yapmasıyla gerçekleştirildi. 

Açılış antrenmanına Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik, Bursa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Düşünsel Şentürk,  Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Nurullah yıldız ve birçok spor sever katıldı.

"ARTVİNLİLERE UMUT OLDUK" 

Livanespor  Kulüp Başkanı Osman Akyürek, "Hep beraber bir yola çıktık. Umarım hayırlı olur hepimiz için. Bugün burada Artvinli hemşehrilerimizle birlikte bir etkinliğe imza atıyoruz. Renklerimizi sarı ve siyah seçtik. Yakalarımıza Artvinli rozetimizi taktık. Artvinlilere umut olduk. Bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Livanespor Kulüp Başkanı Osman Akyürek, konuşmasının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş adına Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik'e forma takdim etti. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Süleyman Çelik, "Bursa ve Artvin arasında gönül köprüsü var. Biliyorum ki sporla beraber bu bağ daha da güçlenecek. Gençlerimizin yetiştirilmesi konusunda büyükşehir olarak yanlarında olduk. Eminim ki bu spor kulübüyle beraber birçok etkinliğe imza atacağız" ifadelerine yer verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!