Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Ligin en temiz kulübü Bursaspor"

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursaspor'un bu süreçte en temiz kulüp olduğunu belirterek, Türk futbolunun bundan sonra tam bir çorba olacağını söyledi.

''Ligin en temiz kulübü Bursaspor''

Başından beri Türkiye Futbol Federasyonu'na ve alınan kararlara karşı olan tek kulüp olduklarını dile getiren Yazıcı, "Bazı kulüpler şimdi tenkit etmeye başladılar. Biz başından itibaren bu işlerin hepsine karşı olan tek kulübüz. Biz bunların böyle olacağını görmüştük ve o günden itibaren tavrımızı ortaya koymuştuk. Bunun üzerine konuşmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.

"BURSASPOR EN TEMİZ KULÜPTÜR"
Bursaspor'un bu süreçte en temiz kulüp olduğuna ve savunma vermeyeceklerine dikkat çeken Başkan İbrahim Yazıcı,"Bundan sonrası için ne olacağını tahmin ediyoruz. Bu olaylarda ne suçum var ki savunma vereyim. Ortada suç varsa savunma verilir. Bu konuda Bursaspor en temiz kulüptür. Onun için savunma vermiyorum" dedi.

"TÜRK FUTBOLU BUNDAN SONRA ÇORBA OLACAK"
Türk futbolunun bu süreçten sonra tam bir çorbaya döneceğini ifade eden Yazıcı,"Bundan sonra Türk futbolunun ne olacağını bütün günün manşetlerden her şeyi görüyoruz. Artık bundan sonra tam bir çorba olacak" dedi. Galatasaray kulübünün Türkiye Futbol Federasyonu'na karşı oluşturduğu muhalif harekete destek verip vermeyecekleri ile ilgili yöneltilen soruya ise Yazıcı, "O kendi işidir. Ben kendi kulübümü ilgilendiren konularda konuşurum. Bir başka kulüp ne yapmış beni hiç bağlamaz" şeklinde konuştu. Yazıcı
ayrıca 58.maddenin değişmemesi gerektiğini zamanında söylediklerini ifade ederek,"Artık izleyeceğiz ve göreceğiz. Cevap vermemiz gerektiği zaman veririz" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!