Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Leman Sam'dan konser tepkisi

Manisa'nın Salihli ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde ilçeye gelen ünlü sanatçı Leman Sam, "Bir şehit olunca acı olmuyor da 8 şehit olunca mı acı oluyor? Ben onu anlamıyorum. Bana meslektaşlarımın konserlerini iptal etmesi ile ilgili sorular soruyorlar. Peki neden reklamlar durmuyor? Neden futbol durmuyor? Ben çıkıyorum türkü söylüyorum. Kime ne zararı olabilir ki?" dedi.

Leman Sam'dan konser tepkisi


Salihli'de konser öncesi Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay'ı makamında ziyaret eden ünlü sanatçı Leman Sam, Salihli'yi çok beğendiğini belirterek, "Şehit haberleri nedeniyle konserler iptal oluyor. Buraya gelirken acaba bu etkinlik de iptal olur mu diye düşünmedim değil. Aslında neredeyse her gün şehit oluyor. Şimdi de diyorlar ki; bu kez 8 şehit. Bu sayıyla mı olacak? Bir şehit olunca acı olmuyor da, 8 şehit olunca mı acı oluyor? Ben onu anlamıyorum. Bana meslektaşlarımın konserlerini iptal etmesi ile ilgili sorular soruyorlar. Peki neden reklamlar durmuyor? Neden futbol durmuyor? Ben çıkıyorum türkü söylüyorum. Kime ne zararı olabilir ki?" diye konuştu.
Salihli'de ilk yapmak istediğinin çeşme suyu içmek olduğunu söyleyen Leman Sam'a Başkan Okay tarafından su ikram edildi. Leman Sam'ın Başkan Okay'a özel bir şarkı isteği olup olmadığı ve söylememesini istediği şarkı olup olmadığını sorması üzerine Okay, "Salihli herkesin kendi yaşam tarzını özgürce yaşadığı ve herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı bir kenttir" dedi.
Esprili tavırlarıyla dikkat çeken ve konserin gerçekleştirileceği Kent Meydanı'nın hemen arka bölümünde Çarşamba Pazarı olduğunu öğrenen Leman Sam, "Ben tam bir pazar canavarıyım. Beni oraya götürmeyin. Götürürseniz elim kolum poşetlerle dolu çıkarım" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!