Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Leke dizisinde Cem ve Yasemin evlenecek mi?

Leke dizisi 8. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Leke dizisinin yeni bölümünde Cem ve Birkan yüzleşiyor, gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Şirin ve Yasemin tüm olayları polise anlatır. Serpil'in ismini vererek aracı kişinin o olduğunu söyleyince işler iyice içinden çıkılmaz bir hale gelir. Yasemin ve Şirin, Serpil'in gönderdiği adamların elinden kurtulacak mı? Cem ise Yasemin'i kurtarmak için evlilik teklif ediyor. Cem ve Yasemin aşkına ne olacak? İşte Leke 8. bölüm fragmanı.

Leke dizisinde Cem ve Yasemin evlenecek mi?

Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç'in başollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Leke'nin 9. yeni bölümü 11 Haziran Salı günü ekrana gelecek. Leke'nin yeni bölümünde, Yasemin'in başına gelenlerden sonra ortalık karışıyor. Yasemin ve Cem arasındaki buzlar ise eriyor.

Cem gerçeklerin peşine düşer. Özellikle Arda'nın Yasemin hakkında söyledikleri Cem'i çok kızdırmıştır. Serpil ile görüşmeye gider ve adamın Yasemin'e nasıl ulaştığını sorar. Serpil'in cevabı ise pek çok yeni problemin habercisi olur. Çünkü Serpil tüm okları Mehmet'e yöneltmiştir. Adamın Yasemin'e şirket yemeğinde ulaştığını ve bu durumdan da Mehmet'in haberdar olduğunu söyler. Bunun üzerine Cem bir hışımla Mehmet'in yanına gider. Yüzleşmelerin başlangıcı bu olay olur. Fakat devamı gelecektir.

Birkan ve Cem karşı karşıya gelir. Bütün olayların altından çıkan Birkan, Cem'i öfkelendiren bir diğer kişidir. İnatla Yasemin'in peşinden giden Birkan, Cem'in gazabı ile karşılaşır. Üstüne Yasemin de Birkan'ın teklifini geri çevirince Birkan yıkıma uğrar. Arda ve Cem arasında da sular durulmaz. İki kardeşin ilişkisi büyük bir kaosa sürüklenmiştir.

Leke yeni bölümüyle Salı saat 20.00'da Kanal D'de!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!